Pagina 1 van 1

Fabrieksbezoek(en) ?!

Geplaatst: 01 jul 2011, 13:35
door smartie
Hey guys,

Geen idee wanneer laatste keer is geweest maar lees wel na beetje graven dat er allerlei bezoeken zijn geweest maar vele ook niet doorgegaan zijn of wel lang geleden hebben plaatsgevonden. (Oxford 2010? Mini united? bezoek Merwede? bezoek Oostenrijk Steyr?)
Is er uberhaupt nog animo voor bijvoorbeeld een bezoek Oxford mini fabriek met bijvoorbeeld combinatie Prodrive WRC countryman Banbury? (terzijde: hoor binnen 2 weken of ze vanuit Prodrive ook toestemming krijgen van mini om onderdelen van WRC aan particulieren te leveren want spoilertje en dikkere kit zouden wel fijn zijn om te proberen 8).....al zal het dan wel weer onbetaalbaar zijn in begin )

Zoals gezegd....geen idee wat er al/niet gedaan is, of het past en wanneer maar bij interesse wel moeite waard om eens verder uit te zoeken.

Roept u maar

Geplaatst: 02 jul 2011, 00:01
door Sven
Lijkt me opzich wel gaaf! 8)
Marcel was ook bezig met Oostenrijk waar de Countryman wordt gemaakt, alleen had hij de laatste tijd te weinig tijd om er achteraan te gaan dacht ik ;)

Voor Merwede moeten we Coen nog maar eens porren :wink:

Geplaatst: 11 jul 2011, 22:53
door koosie
lijkt mij heel gaaf om een keertje naar de fabriek in oxford te gaan! hoor er graag nog wat over!

Geplaatst: 12 jul 2011, 00:06
door Woosh!
Als iedereen z'n wintersport nou in dezelfde week planned, dan kunnen we het fabrieksbezoek een dag ervoor plannen :mrgreen: :mrgreen:

is dat wat? :lol: :lol:

Geplaatst: 13 jul 2011, 11:20
door frankie
Ga jij op wintersport naar Oxford dan? :roll: :lol:

Geplaatst: 13 jul 2011, 12:24
door JJJJ
LOL

Geplaatst: 13 jul 2011, 18:09
door Woosh!
Nee, wel de Alpen :)
als we naar die fabriek zouden willen is dat natuurlijk mooi te combineren
:wink:

ik stem voor buiten de schoolvakanties :mrgreen: :mrgreen:

Geplaatst: 13 jul 2011, 20:01
door Marcel Always Open
Naar de Oxford fabriek (UK) is vele malen makkelijker organiseren dan naar de Steyr fabriek (Oostenrijk --- countryman productie). Reden: in Oostenrijk maken ze ook andere merken auto's en die kunnen me eerlijk gezegd niet interesseren.

Ik was bezig met de Steyr fabriek voor afgelopen december, maar de combi van een zeer matige belangstelling (slechts een stuk of 6 personen met interesse) en een zeer drukke werkagenda deden mij daarvan afhaken. Maar wat niet is kan nog komen!


Wanneer de Speedster volop in productie is (dus niet de preproductieversies) ga ik zeker weten weer een trip naar de Oxford fabriek organiseren. Voor mij is dat een mooi weekend weg, op vrijdag of maandag de fabriek in en in het weekend lekker in Oxford.


Groet
Marcel