Allereerst wil ik, ook namens mijn co-pilot, het hele Smudde team er bedanken voor het organiseren van de Paceman introductie en deze prachtige rally! We hebben er erg van genoten!
Wij waren al relatief vroeg aanwezig bij Smudde en hadden dus genoeg tijd om even bij de MINI coffeebar langs te gaan en uitgebreid de showroom te bekijken. Wat een mooie auto's staan er toch! Eerst even beneden rond gelopen bij de BMW en daarna naar boven om te kijken bij de MINI's. Daar stond natuurlijk een auto onder een doek en wij hadden echt geen idee wat dat nou kon zijn

Nadat iedereen gearriveerd was de onthulling bijgewoond en ik was blij verrast over de Paceman. Zeker in deze kleurstelling ziet ie er erg goed uit!
Vervolgens de uitleg over de route. Wij hebben weinig tot geen ervaring met rally's rijden, dus toen het routeboek werd uitgedeeld was dat wel even een

. Voor mij allemaal nieuwe technieken van routes rijden, dus dat werd goed opletten geblazen. Onderweg zijn we nog wel een aantal andere van de NewMINIclub tegen gekomen, maar het leek ons leuk te proberen om zelf de juiste route te vinden, dus we hebben een groot deel van de tijd zelf genavigeerd.
Vooraf werd gemeld dat het eerste stuk van de rit, waar foto's volgorde van tegenkomst moesten worden geplaatst, het moeilijkst was. Dit bleek in ons geval ook waar te zijn, want we reden gelijk met een aantal anderen de verkeerde kant op. Grappig om te zien was dat er veel aan het zoeken waren en je steeds stilstaande MINI's tegen kwam

.
Daarna de Kaart pijlenrit. Tijdens het rijden dachten we eigenlijk dat het best goed ging en het lukt aardig om de goede route te vinden. Maar achteraf bleken er toch een aantal stukken in te zitten die wij niet helemaal goed hadden gedaan. Het was vooral lastig om zelf de juiste route te bedenken die dan vervolgens bij het staartje van de pijl uitkwam.
Hierna volgde de Pijlen- en puntenrit. Het was de bedoeling om zo dicht mogelijk langs de markeringen op de kaart te rijden aangezien je op deze manier de meeste van de te verzamelen letters tegen kwam. Het duurde echter een paar keer heen en weer rijden

, tot we er achter kwam dat niet bij elke markering een letter stond. De mensen die daar woonde moeten ook wel gedacht hebben, 'wat zijn die in hemelsnaam aan het doen!' .
Tot slot een fotorit en deze was naar onze mening het makkelijkst. Door middel van foto's werd aangegeven op welk punt je welke kant op moest en zo werd een route gecreëerd.
Terug aangekomen bij Smudde bleek dat wij al weer vroeg terug waren. En na uitgebreid te hebben na gepraat over de rit bleek dat wij toch wel redelijk wat letters gevonden hadden. (1 minder dan een heel kantje) Toch niet slecht voor beginnelingen. Tijdens de prijsuitreiking werd ook nog bekend dat we 2e zijn geworden (met slechts 500 strafpunten

) en een mooie ipad hoes naar huis konden nemen!
Dat is natuurlijk helemaal een goede afsluiting op een top dag! Ik vond het ook erg leuk om nog met een aantal andere van de club te hebben gepraat en door vaker met evenementen mee te doen leer je natuurlijk steeds meer leden kennen.
Tot slot nog een paar foto's die ik gemaakt heb:

Even uitgestapt om een foto te maken

Ivo & Géraldine tijdens een van de stempelposten

Overzicht foto bij terugkomst. Het viel me trouwens wel op dat er aan het eind een stuk minder MINI's over waren dan aan het begin, zo moeilijk was de route toch ook weer niet

De BRG naast de ALWAYS OPEN van Marcel

Om alle letters goed te kunnen verzamelen was het soms nodig om behoorlijke 'off road' paden te nemen en deze Countryman is niet helemaal schoon uit de strijd gekomen.
Sorry voor het lange verhaal, maar dat laat denk ik wel zien hoe leuk wij het gehad hebben

. Tot de 29e in Apeldoorn!