Pagina 1 van 1
MINI's to the Bush
Geplaatst: 28 okt 2007, 19:22
door Sid
Wij zijn weer terug van een geslaagde dag Hoge Veluwe en andere mooie plekjes die TBL voor ons had uitgezocht
Gelukkig geen loslopend wild tegengekomen en van de route kunnen genieten. Ook was er genoeg tijd voor enkele pauzes, waar ik mink en kaj dankbaar gebruik van hebben gemaakt.
Wim, hartstikke bedankt!
Ben benieuwd naar de foto's, met name die voor het kasteel
@ Kaj: was gezellig!
Geplaatst: 28 okt 2007, 19:48
door werner
Het was weer een topdag en leuke route.
Vele weggetje door bossen en hei, om de paardje's eens flink los te laten
Wim, je had er ook een tijdrit van kunnen maken
Benno en ik zaten al om 2 uur aan de koffie op de eindlokatie
Wim bedankt.
Geplaatst: 28 okt 2007, 19:55
door HK
Zo, we hebben de BUSH ook weer overleefd na vele rondzwervingen.
Iets te veel op navigatiekunsten van anderen vertrouwd.
Ontzettend leuke route. Helemaal goed. En niet te vergeten: het was gezellig.
M.a.w. naast Wim wil ik ook de deelnemers bedanken voor de geslaagde rit.
Top.
Zal morgen wat foto's plaatsen.
Geplaatst: 28 okt 2007, 20:24
door Peter
werner schreef:Het was weer een topdag en leuke route.
Vele weggetje door bossen en hei, om de paardje's eens flink los te laten
Wim, je had er ook een tijdrit van kunnen maken
Benno en ik zaten al om 2 uur aan de koffie op de eindlokatie
Wim bedankt.
Je hebt toch niet te hard gereden hè!?! Cora zat er vandaag natuurlijk niet naast om de paarden te temmen (of moet ze jouw nou temmen

)?
Geplaatst: 28 okt 2007, 20:39
door werner
peter schreef:werner schreef:Het was weer een topdag en leuke route.
Vele weggetje door bossen en hei, om de paardje's eens flink los te laten
Wim, je had er ook een tijdrit van kunnen maken
Benno en ik zaten al om 2 uur aan de koffie op de eindlokatie
Wim bedankt.
Je hebt toch niet te hard gereden hè!?! Cora zat er vandaag natuurlijk niet naast om de paarden te temmen (of moet ze jouw nou temmen

)?

Geplaatst: 28 okt 2007, 20:55
door mini7benno
Nou, inmidels al weer een tijdje thuis. Voelde me vandaag niet helemaal toppie. Toen ik bij de start hoorde van Werner: "Ik ben gekomen om te rijden, niet om te lunchen" Dacht ik: "Mooi, daar kan ik wat mee"
Als bijna laatste vertrokken we van de Toekan. Na een paar minuutjes sturen door het bos, zagen we al een grote groep MINI's stoppen bij een restaurantje. Wij zijn lekker doorgetuft door het prachtige Geldersch landschap (bekende weggetjes, daar wij hier ook wel op de kampong staan) Inderdaad met Werner over de walkies nog gehad over een tijdrit, want daar had het inmiddels wel weg van. Jammer van die fietser die het niet met ons eens was

. Onderweg kwamen we ook de Wimster tegen met de camera natuurlijk in de aanslag. Tegen 2en zaten wij aan een bak koffie in het kasteeltje, waarna de hele bups langzaam maar zeker binnen kwam. Wim nog even een fotootje gemaakt voor "the castle" waarna ik met koppijn aan de terugreis begon. Samen met Werner nog even opgereden tot de Splitsing Amersfoort-Amsterdam

waarna het verder weer rustig over de A12 naar huis ging.
Wim: Bedankt voor de rit, het was errug mooi vandaag, heb zelfs de kap de hele rit open gehad en zelfs geen blaadje in mijn MINI terug gevonden.
Werner: Was leuk samen op te rijden.
Iedereen: Wat een leuke opkomst zeg!! Gezellig, (al heb ik bijna niemand gesproken)
Ciao
Geplaatst: 28 okt 2007, 23:37
door CooperS-lightningblue
Heerlijk zo'n ritje in deze omgeving van Nederland, leuke weggetjes en bekende dorpjes. Het was helaas niet geweldig weer, maar het was in ieder geval droog!
Op de route zaten genoeg plekkies om even lekker warm te worden of ons vol te stoppen. Uiteraard hebben we daar dan ook dankbaar gebruik van gemaakt.
Kortom: Top Wim!!
@sid en mink:
Bedankt voor de gezelligheid en navigatie!
Laat alle foto's maar doorkomen.

Geplaatst: 29 okt 2007, 07:09
door Robbee
Het was inderdaad een erg mooie route.
Het weer zat mee en de deelnemers waren gezellig.
Ik ben benieuwd naar de foto's, er waren verschillende mensen met een dikke camera, dus dat moet goed komen.
Erg bedankt Wim, voor een mooie dag !
Grtz,
Rob
BUSH
Geplaatst: 29 okt 2007, 10:44
door the blue lobster
Geweldige opkomst voor mijn eerste BUSH rit.
Leuk ook om een aantal nieuwe MINI freaks te ontmoeten, en natuurlijk ouwe bekende.
Ondanks de slechte voorspellingen bleef het gelukkig droog, bij vertrek scheen zelfs even de zon.
Het was een mooi gezicht de bonte stoet MINI'S over de heide en door het bos te zien toeren.
Wel zorgde dit bewolkte en nevelige weer later voor matige foto’s.
(ik ben een mooi weer fotograaf)
De aardigste zijn dan ook onderweg gemaakt, en aan het einde met de toen nog aanwezige gemaakte groepsshot.
Helaas zijn de foto’s bij het kasteel van de tweede serie mislukt.
Door minder licht en ook een instelverandering, tussendoor gedaan bij het Kasteel, zijn ze
niet goed scherp.
(blijf een amateur)
Maar dat zal ik de volgende keer goed maken, met een zonnetje hoop ik, die worden veel mooier.
De toch nog ongeveer 80 foto’s staan op mijn site:
http://fotoalbum.mini-tbl.com/thumbnails.php?album=77
Wil je een foto, stuur even een mail naar:
[email protected]
Bedankt dat jullie er allemaal waren en tot een volgende keer.

Geplaatst: 29 okt 2007, 19:39
door HK
Zoals beloofd.
meer in mijn gallery.
Groet,
Harry
Geplaatst: 29 okt 2007, 20:00
door Gebo
Wim, ook namens mij en m'n co onzettend bedankt voor deze fraaie rit! De rit bevatte alle ingredienten om er een fantastische dag van te maken, en dat is ook prima gelukt!
Heerlijke relaxte rit (lekker de tijd voor een praatje, een (foto)stop, of een hapje en een drankje) en dat alles door een erg fraaie omgeving.
Ik kijk uit naar de foto's!!!
En tot slot nog een erg gezellig etentje als afsluiting!
Hulde!
Dit vraagt om een nieuwe editie...

Geplaatst: 29 okt 2007, 21:01
door parklaneworks
Hoi Wim, het was een fantastische rit door de mooie bosrijke omgeving. Er was ruim de tijd om onderweg leuke foto's te maken. Tuurlijk had een zonnetje mooi geweest, maar al met al een fraaie rit! Voor herhaling vatbaar!. Ook het drankje op het kasteel was erg gezellig.
Gelukkig zijn mijn groepsfoto's gelukt, met en zonder chauffeur. Het koste even wat moeite, moest een paar keer snel heen en weer rennen om de zelfontspanner voor te zijn. Uiteindelijk bood iemand aan de ontspanknop in te drukken

. Zie hieronder het resultaat:
Zonder berijders:
Met berijders:
Ik heb nog meer foto's, maar die moet ik eerst nog uitzoeken en plaats ik later.
Gr.
Jan
Geplaatst: 29 okt 2007, 21:39
door Kim Cooper
Het was een leuke en mooie rit, het was net of er een stel losgelaten mini's de Veluwse bossen onveilig maakten

.
Er waren mooie plekjes waar foto's geschoten kon worden. Het is daar een hele mooie omgeving en is zeker ff wat anders dan het platteland van het Noorden

Het was schitterend om onder een regen van blaadjes door te rijden. Hopelijk is het de volgende keer wat zonniger
Hier zijn wat foto's:
Een oude ''bekende'' komt in de hol van de leeuw rijden.
En maar schreeuwen; Willen jullie ff komen? haha blijken ze MINI-kijkers te zijn i.p.v. MINI-rijders
Ff pauzeren en genieten van de passerende MINI's
Een schitterend slot midden in de Bush.
Na een lange eenzame rit kwam er ineens een MINI in het spiegeltje
En plots stond er een pakeerplaats vol met MINI's
Meer foto's zie mijn Foto Gallery:
http://www.kvkoi.eu/MiniGallery/upload
Gr Kim
Geplaatst: 29 okt 2007, 22:16
door parklaneworks
Het stond inderdaad ineens vol met MINI's . We stonden even met elkaar te babbelen, plots stopt er er nog een, en nog een..... Het leek bijna wel het eindpunt

!
Geplaatst: 03 nov 2007, 22:04
door parklaneworks
Zoals beloofd zou ik nog wat meer foto's plaatsen (heeft even geduurd, maar hier zijn ze):
The Bush:
Verzamelen voor vertrek:
Mijn bolide onderweg ook op de foto gezet:
Nog een korte tussenstop vlak voor het einde:
Er waren genoeg mooie details om op de foto te zetten

!
De originele driving lights:
In de achtervolging.......
De finish:
