Pagina 1 van 3
Driving Fun Trackday Zandvoort 21-07-2008
Geplaatst: 31 jul 2008, 16:51
door tysie
Vanochtend om 07:30 uur de wekker gezet, kopje koffie broodje en daarna rustig aan richting het circuitpark Zandvoort gereden. Toen ik arriveerde stond Berthil er al en nog een clublid wiens naam ik vergeten ben (sorry

)
Eerst nog maar even een kop koffie gescoord en vlak daarna arriveerde Wint en Hans. Eerst een korte en gedegen rijdersbriefing en daarna "ging het los".
Echt waanzinnige bakken gezien daar o.a. Ferrari F360, Porsche GT3, Dodge Viper etc. etc. etc.
Ook de "One of a kind" Hartge BMW Z3 gezien met een dikke 5 liter V8 onder de kap. Wat maakt dat ding een waanzinnig
geluid
Wat me op viel was dat er netjes en veilig werd gereden, geen rare dingen gezien.
Ik heb me in ieder geval uitstekend vermaakt, voelde me als een kind in een snoepwinkel
@ Hans: Bedankt dat ik ff met je mee mocht rijden, was een ervaring op zich. Ben straks heel benieuwd naar je GP.
@ Wint : Dat ding van jouw klinkt echt als een straaljager
@ Berthil: Succes met de montage van je nieuwe aanwinst, ben heel erg benieuwd
Voor diegenen die er waren, bedankt voor de gezelligheid !!!!!!!!
Hier wat foto´s van de dag heb er trouwens niet veel gemaakt:

Geplaatst: 31 jul 2008, 16:57
door ndenotter
...'t was vet!!! Leuk om weer wat nieuwe club gezichten te leren kennnen. Ben erg benieuwd naar de films van Berthil! Hoe zijn je remmen nu by the way? Lekker om eens mee te rijden ipv. zelf te sturen, hoop dat je wat aan mijn 'advies' had en je nu onder de 2'10" kunt komen.
Geplaatst: 31 jul 2008, 17:17
door florisvandam
vond het ook een zeer geslaagde dag en ben blij dat ik even met Hans in de Dax en Clubman heb mogen meerijden.
En het is waar wat ze zeggen, het is erg verslavend.
Volgende keer ben ik er weer bij als het in Zandvoort is
gr.
floris
Geplaatst: 31 jul 2008, 17:24
door MaVaEe
Geplaatst: 31 jul 2008, 17:51
door marss
Ook ik ben weer thuis aangekomen. Vanochtend rond 8:15 in Breda vertrokken en rustig naar Zandvoort gekacheld. Op Zandvoort achter te paddock geparkeerd en de heren tysie en florisvandam waren al voor de innerlijke mens aan het zorgen. Na een handje te hebben geschud met MaVeEe, zijn we de paddock op gelopen. Tering, wat een gave bakken stonden daar, heel stoer!!
Uiteindelijk met Wint een tweetal rondjes over Zandvoort mee mogen knallen. F*cking hell, das rete gaaf!!! Voor mij een eerste rondje op welke circuit dan ook en ik ben erg onder de indruk. Kan me super goed voorstellen dat dit verslavend is!! Tsjezus wa gaaf!!
Verder was er allemaal niets aan. Het stinkt naar rubber, uitlaatgassen, remblokken etc. Echt mensen, mocht het volgende keer weer op Zandvoort zijn, NIET KOMEN!!!
(des te rustiger is het voor ons, want ik probeer er zeker weer bij te zijn
)
@ Wint:
super bedankt kerel!!!
@ Floris en Tysie: het was gezellig
@ Hans: De DAX blijft een gaf bakkie!!
@ Daantje en Sid: gezellig dat jullie er ook nog ff waren.
marss
Geplaatst: 31 jul 2008, 21:26
door Sid
Geplaatst: 31 jul 2008, 22:08
door frankie
Geplaatst: 31 jul 2008, 22:37
door florisvandam
gave foto Maarten, volgens zag ik je nog staan net voor de ingang van de pitstraat

Geplaatst: 31 jul 2008, 23:10
door MaVaEe
Klopt Floris!
Dat was hier:

Geplaatst: 01 aug 2008, 09:20
door iDarkDesign
Ja sorry jongens maar ik zat diep in het werk! Ik wilde zo graag langs komen!
Was het wat? Hoe waren de tijden?
iDD
Geplaatst: 01 aug 2008, 13:17
door Berthil
Was een mooie dag. lekker weer en mooie auto's en leuk om nog wat andere mini-enthousiastelingen te zien.
Ook mooie foto's, er staan er al een paar op mijn computer.
Dankjewel Niels voor alle uitleg, straks de videofilms binnenhalen op de computer en kijken of het nu wat sneller is gegaan als heb ik geen enkel vrij rondje gehad, steeds verkeer.
Wel jammer dat de remmen na drie rondjes volgas ineens raar begonnen te doen, tot op de bodem intrappen en merken dat er niets gebeurd is net zo fijn. Gewoon een kwestie van te hete vloeistof, na afkoelen was alles weer goed. Voordat het weer het circuit op gaat de remvloeistof maar eens een keertje verversen denk ik.
Geplaatst: 01 aug 2008, 13:32
door Hans
Was idd een super dagje

werkelijk genoten, met de Dax dan.. want de Clubman is niet hiervoor gemaakt (maar goed dat die ingeruild is

) onderstuur, achterkant die aan het wiebelen was daardoor onbalans in de auto voor het zetten van een bocht.. nee de GP doet het stukken beter op het circuit!
Maar de Dax was een klasse apart, wat ging die goed zeg, enorm veel grip door het hete weer wat heel veel vertrouwen gaf, ik heb zelfs nog een GT3 op zijn plaats gezet en hij ken de baan goed.. Berthil had op zijn horloge een 2,09 geklokt (laptimer deed het niet) en op het laatst reed ik wat rondjes (alleen) achter iemand van DF (Renault 5 met slicks etc..) en die had rondjes van 2,06 en daar liep ik iets op in!
Het ging absoluut veeel beter dan op de time attack.. gaaf!
Wanneer weer?
Misschien dit najaar in samenwerking met Beek auto racing een dag met de New Mini Club het circuit afhuren!
Geplaatst: 01 aug 2008, 14:04
door @mr
dat klinkt aantrekkelijk.. alleen jammer dat ik geen circuit Mini heb .. maar al is het alleen maar om een grote bos foto's te schieten :-).
Ik ga volgende week Zaterdag wel eventjes mijn tweewieler uitlaten daar op Zandvoort..... ook leuk
Ar.
Geplaatst: 01 aug 2008, 14:27
door ndenotter
Erg gave dag gehad, zoals ik al postte in het andere topic volgens mij.
@Berthil: graag gedaan, goed gereden vond ik! Je bent in ieder geval niet te bang om lekker 't Scheivlak en Masters bochten in te duiken. Uitkomen van de Audi-S en de Kumho erna kan nog wel sneller maar feit dat de vloeistof en de banden ietwat te heet werden geven aan dat 't niet voor niets is geweest

!!!
Ik ben aan het kijken of ik tijdens een Vijverberg of Vrijrijdan dag een cup-Golf of Seat kan meekrijgen, misschien wel leuk om dan eens met mij mee te rijden.
Geplaatst: 01 aug 2008, 19:52
door Berthil