Pagina 1 van 1

Installatie iPod interface voor Mini

Geplaatst: 14 mei 2007, 18:04
door minione2002
Ik heb een interface laten installeren voor mijn I pod. Bij de dealer in veenendaal en orinele BMW interface. Heeft de dealer veel tijd gekost , ook vanwege het feit dat mijn mini (en radio) wat ouder is, van 2002. Eenmaal aangesloten prima kwaliteit, maar eens in de 20 minuten gaat mijn radio, alleen bij afspelen van I pod, spontaan uit!!
Bij de dealer kennen ze dit probleem niet.het enige dat ik kan bedenken is dat sommige interfaces en radio's een veiligheidsoptie hebben, als ze aan blijven terwijl motor uit is , gaan ze na 20 minuten uit om te voorkomen dat je accu leeg raakt.

Iemand een idee of heeft ook deze ervaring?

Groet.....

Geplaatst: 14 mei 2007, 18:14
door kwiebje
Mijn mini met ipod heeft dat ook. Zal idd wel een beveiliging zijn. Heb hier nog niks op gevonden om dit op te lossen.

Geplaatst: 14 mei 2007, 18:49
door Jenkins
Als het goed is doet iedere Miniradio dat.
Is inderdaad om te voorkomen, dat ie je accu leeg trekt als je 'm vergeet uit te zetten.
:)

Geplaatst: 16 mei 2007, 11:59
door Kim Cooper
Hallo,

Heb je de radio aan als je geen sleutel in contact slot hebt?

Heeft dat niet te maken met de spanningsbron(nen)? In de auto heb je een constante 12V en een contact 12V spanningsbron.
Constante 12 V = gelijk van accu af.
Contact 12 V = vanaf de contactslot en is afhankelijk van sleutel in contactslot.
Heeft ie dan niet beide aansluitingen nodig, zodat er een controle wordt uitgevoerd. Is de contact spanning 12 V (dus sleutel in contactslot en op contact zetten) dan is het niet nodig om na 20 min uit te gaan. Wanneer er geen contact spanning is; wordt er niet gereden in de auto dus bestaat er gevaar om de accu leeg te trekken. In dat geval moet de radio na 20 min uit gaan.

Gr Kim

mini interface voor I pod

Geplaatst: 16 mei 2007, 22:07
door minione2002
Ha Kim,

Als ik onderweg ben gaat de autoradio om de 20 minuten uit.

Geplaatst: 16 mei 2007, 23:16
door Jurgen
Amai, als dat standaard is is dat ook maar een verdomd stomme beveiliging ze :p

Geplaatst: 17 mei 2007, 00:37
door Berthil
Zo te horen inderdaad een draadje los van de voeding die er op komt als het contact er op staat, of de radio zelf is kaduuk. Ik kan me voorstellen dat het erg hinderlijk is na verloop van tijd.

Re: mini interface voor I pod

Geplaatst: 17 mei 2007, 07:37
door Jenkins
minione2002 schreef:Ha Kim, Als ik onderweg ben gaat de autoradio om de 20 minuten uit.
Dat is inderdaad foute boel.
Je dealer zal dit moeten herstellen.