Pagina 1 van 6
Stoelverwarming achteraf monteren
Geplaatst: 24 dec 2007, 21:00
door hbuyck
Hallo,
Ik weet dat er een kit te koop is bij BMW voor zetelverwarming in je mini. Ik heb een diesel mini en zou graag zetelverwarming hebben maar hoe moet dit geinstalleerd worden? Heeft dit hier al iemand gedaan?
Geplaatst: 24 dec 2007, 21:17
door coendek
schijnt ERG duur te zijn... en hoop gedoe om al die draden te trekken...
zal vast wel te doen zijn!!

Geplaatst: 24 dec 2007, 21:19
door hbuyck
De set voor stoelverwarming kost bij bmw een 150 euro, maar dan krijg alleen schakelaars en een bekabeling.. Maar ik heb juist de installatiehandleiding kunnen downloaden op moteringfile en er staat in dat je die kabelboom gewoon moet aansluiten op je zetels en heb juist eens naar mijn zetels gekeken en ja het klopt daar zit een stekker waar er niets op zit !! dus nu snel naar bmw achter de kit

Geplaatst: 24 dec 2007, 21:20
door coendek
hmmz... klinkt goed!!!
maak ff een DIY
niet voor mij want ik heb al warme billen door de stoelverwarming 
Geplaatst: 24 dec 2007, 21:22
door hbuyck
http://motoringfile.com/howto/miniheatedseats.pdf
En als ik dan installeer zal ik wel fototjes nemen

Geplaatst: 24 dec 2007, 21:38
door Blont-007
Cool!

Geplaatst: 24 dec 2007, 22:45
door MR
Zit de verwarming dan al standaard in de stoelen??
Dat meen je niet

.... dan wil ik da ook wel. Goedkoper dan af-fabriek. La ma weten of het wat is! Je bekleding moet er alleen uit zie ik al weer.... nou ja die moet erbij mij zowiezo een keer uit... dus dan doen we dit gelijk!
MR
Geplaatst: 24 dec 2007, 23:57
door Meani
Ik kan wel geloven dat de stekker standaard onder de stoel zit maar het 'integrated seat heating system' niet. Dit staat op pagina 3 van het pdf-file beschreven.
Geplaatst: 25 dec 2007, 00:38
door hbuyck
Ja maar deze handleiding is wel al wat oud, ik kan wel geloven dat niet in alle zetels de verwarmingselementen zitten. Wel in de duurdere zetels, ik heb een parklane van 2006.. Maar als de stekker onder de zetel zit zullen de verwarmingselementen er ook wel inzitten

maar voor ik het koop zal ik eens kijken hoe het elecktrisch schema gaat en zal er eens 12 volt opsteken op de stekker.. dan weet ik meteen of ze er inzitten

Geplaatst: 25 dec 2007, 15:23
door iDarkDesign
vaag verhaal!
ik vind stoelverwarming altijd net alsof je in je broek hebt gezeken!
iDD
Geplaatst: 25 dec 2007, 22:23
door marcelclemens
Ben ik nou de enige waarbij de website van Motoringfile niet werkt???
Ik krijg de website niet geopend, had ik gisteren ook al met een andere manual
Geplaatst: 25 dec 2007, 22:34
door Jurgen
ooh dit moet ik wel volgen ik wil het ook laten plaatsen als ik nieuw interieur laat overtrekken

Geplaatst: 25 dec 2007, 22:41
door Berthil
Bij mij doet de heated seats manual van MotoringFile het nu wel maar gisteren inderdaad niet.
@marcelclemens: je hebt de manual via e-mail
Geplaatst: 27 dec 2007, 15:43
door Thegreenery
hbuyck schreef:De set voor stoelverwarming kost bij bmw een 150 euro, maar dan krijg alleen schakelaars en een bekabeling.. Maar ik heb juist de installatiehandleiding kunnen downloaden op moteringfile en er staat in dat je die kabelboom gewoon moet aansluiten op je zetels en heb juist eens naar mijn zetels gekeken en ja het klopt daar zit een stekker waar er niets op zit !! dus nu snel naar bmw achter de kit

Lees de installatie handleiding maar goed door. Er staat (op blz 3) in dat de zittingen met geintegreerde verwarming en niet bij zitten en apart besteld moet worden.
Geplaatst: 08 jan 2008, 19:04
door Menno
Ik heb bet de JCW's van Tysie overgenomen en daar zit stoelverwrming in. Aangezien ik dat niet heb maar wel wil heb ik de volgende vraag?
Even vlug gezegd:
Is dit in mijn geval nu gewoon kabeltjes en schakelaars halen en klaar is kees
Menno