Via een vriend heb ik politielichten gekregen die je in de grill kan monteren. Hebben jullie tips hoe ik deze het beste kan aansluiten en hoe ik een schakelaar binnen in de mini kan maken?
Geplaatst: 15 nov 2012, 17:50
door BMX
Huib heeft ook van dat spul toch? (ff zn forumnaam kwijt.. Zwarte S Works heeft die iig)
Denk dat die wel tips heeft
Geplaatst: 15 nov 2012, 18:51
door chosenfew106
BMX schreef:Huib heeft ook van dat spul toch? (ff zn forumnaam kwijt.. Zwarte S Works heeft die iig)
Denk dat die wel tips heeft
BRG...
Geplaatst: 15 nov 2012, 19:05
door BMX
chosenfew106 schreef:
BMX schreef:Huib heeft ook van dat spul toch? (ff zn forumnaam kwijt.. Zwarte S Works heeft die iig)
Denk dat die wel tips heeft
BRG...
Ja!
Geplaatst: 15 nov 2012, 22:26
door ParklaneS
Grillflitsers, goed idee! 100 euro boete plus inbeslagname
Geplaatst: 15 nov 2012, 22:57
door BMX
ParklaneS schreef:Grillflitsers, goed idee! 100 euro boete plus inbeslagname
100eu?
Neon onder de auto hebben (niet eens aan) kost je ruim 280 (was pas op wegmisbruikers).
Als je politieverlichting voert mogen ze je voertuig in beslag nemen. Ervaring van een 'kennis'. Die had blauwe flitslampen in zn koplampen.
Zelfs onbevoegd oranje lampen voeren kost je zowat de kop.. Maarja.. de kans dat ze je pakken is klein
Ik heb bijvoorbeeld geen nummerplaat voorop, gister nog moeten blazen en niemand die iets zei duss
Geplaatst: 15 nov 2012, 23:04
door ParklaneS
Ja ligt er aan waar het op gegooid wordt. Als het als niet toegestane verlichting wordt gezien zoals neon, (te) blauwe koplampen etc dan idd 280, via de OvJ hoogstwaarschijnlijk. Zelfs zonder ze aan te hebben kan dat al.
via strafrecht als illegaal voeren van OGS (optische en geluidssignalen) welke zijn voorbehouden aan hulpdiensten 100 euro.
In beslag nemen van het voertuig heb ik nog nooit van gehoord, maar misschien in combinatie met andere misstanden.
Oranje/Amber is enorm veel gedoe over. De wet is er te vaag over.
Maar politieagentje spelen in je mini is niet netjes
Die doen heel veel met die lichtjes. Zitten ook op alle auto's die je in de Formula D ziet rijden. Zijn misschien wel de beste systemen die er zijn.
Geplaatst: 17 nov 2012, 14:36
door MrSmith
ik heb nog 2 van die setjes thuis liggen, maar door mijn aero grill lukt het niet meer.. plannen gewijzigd dus
Geplaatst: 19 nov 2012, 23:42
door Maichel
Zo 2008.....
Nooit mijn ding geweest als ik eerlijk ben.
Snap de fun factor ook niet echt.
Geplaatst: 20 nov 2012, 13:33
door Bashjuh
haha ik help wel installeren, heb die van mij in een middagje erin geknutseld.
heb een bedieningsunit in mn dashboardkastje aan de passagiers kant, maar wil deze graag verhuizen naar het handschoenenkastje links onder het stuurwiel!!