Pagina 1 van 1

Strepen op de Mini

Geplaatst: 04 feb 2009, 12:15
door Glenn-DUB
Hallo,

Zoals jullie al gezien hebben in de titel zit ik er aan te denken om strepen op de mini te zetten, ik heb nu twee witte strepen op de motorkap maar dat verveelt al snel.
Zat er aan te denken om twee strepen naast elkaar in het midden van de auto te doen,wit of matzwart dat weet ik eigenlijk nog niet zelf dacht ik matzwart op een zwarte mini is wel best gaaf :)
En dan helemaal geheel over de auto,maaarrrrrr volgens mij is dit bijna niet zelf te doen????? de voorbumper zal nog wel gaan maar als ik kijk naar mijn achterbumper (JCW) lijkt mij dit echt TE moeilijk,.. ook zit ik met mijn dakje,... dat is niet moeilijk maar staat dat wel als je ineens ophoud bij het glas????? :(

En is het moeilijk om die stickers zonder bubbeltjes op te plakken???

Mocht ik dit willen uitbesteden, aan welke eisen moet mijn portemonnee voldoen :?

Grtz Glenn-DUB

Geplaatst: 04 feb 2009, 12:31
door speedy
mat zwart is vet!! kijk even in Wint zijn gallery :wink: ik denk dat het wel moeilijk is om zelf te plakken :roll:
Heb je de velgen er nu al een keer onder ??? :mrgreen:

Re: Strepen op de mini

Geplaatst: 04 feb 2009, 12:40
door Rein
Glenn-DUB schreef:Mocht ik dit willen uitbesteden, aan welke eisen moet mijn portemonnee voldoen :?
Ik zou dit zeker uitbesteden, stickeren is vakwerk. Neem even contact op met Youri (BadSMini) Hij heeft zowat de halve club van stickers voorzien en hij levert keurig werk.

Geplaatst: 04 feb 2009, 13:21
door Glenn-DUB
@ Speedy-DUB
nee velgen durf ik nog niet aan, zag in het nieuws dat het weer gaat sneeuwen :(
@Rein idd je hebt gelijk stickeren is idd vakwerk.

Geplaatst: 04 feb 2009, 18:21
door Fred
Cool maar erg DUB is het niet he sven ... :wink:

Geplaatst: 04 feb 2009, 22:21
door Sven
Sven??? :? :D

Geplaatst: 04 feb 2009, 22:30
door Fred
Of glenn ... ook goed :)

Geplaatst: 04 feb 2009, 23:01
door Sven
Ik dacht al :mrgreen:

Geplaatst: 05 feb 2009, 08:40
door Glenn-DUB
@ Fred
Haha,....Sven.....Glenn..... :D

Dub is gewoon een nickname, Als het echt DUB zou moeten zijn moeten er ook minimaal 20 inch onder toch?

Maar of dat zou passen en of het mooi zou staan????????, ik weet het niet :?

Geplaatst: 05 feb 2009, 10:09
door Fred
Zal ik ff voor je antwoorden? Nee! :) :D

Vipers kunnen wel cool staan. Mat zwart zou wel gaaf zijn maar ja... is ook al weer n paar keer gedaan ...

Geplaatst: 05 feb 2009, 10:31
door Glenn-DUB
Fred schreef:Zal ik ff voor je antwoorden? Nee! :) :D

Vipers kunnen wel cool staan. Mat zwart zou wel gaaf zijn maar ja... is ook al weer n paar keer gedaan ...
Dat klopt idd, maar hier in het hoge noorden is er nog niemand :)
Maar het is ook nog niet zeker, het was maar een idee, eerst maar denk ik als het weer wat mooier weer is die 2 strepen eraf trekken :?

Geplaatst: 05 feb 2009, 21:54
door BadSMini
Hey Glenn,

Stuur me even een PB-tje met je wensen misschien dat we samen tot een leuk idee komen.