Pagina 1 van 1

Niet de remklauwen maar de wielnaaf lakken???

Geplaatst: 19 mar 2009, 13:07
door speedy
Hallo Members,

Zijn er mensen die ervaring hebben met het lakken van de wielnaaf?? Met de velgen die ik nu heb zie je de wielnaaf behoorlijk goed en dat is een lelijk grijs roestig ding dus ik was van plan deze matzwart te maken maar ik hoor verschillende verhalen over het bladeren van de verf (ook hittebestendige verf van motip, hammerite enz.) en dat het onmogelijk is dat de verf goed blijft hechten.
Ik vind het nu niet mooi maar als er verf op zit en het gaat bladeren dan vind ik het helemaal lelijk :evil:

groeten,

Daiel

Geplaatst: 19 mar 2009, 15:19
door StefanCS
Ik heb het ook. Ik had nieuwe achterremmen van Tarox. Na twee weken zagen ze er al verroest uit. Beek gemaild en dan heb je er speciale verf voor. Wint had ik er ook al over gemaild en gaf aan dat je wel elk half jaar opnieuw moet spuiten om het netjes te houden.

Geplaatst: 19 mar 2009, 17:07
door speedy
dan maar zo als het nu is :roll:

Geplaatst: 20 mar 2009, 00:13
door @mr
naaf stralen en warmtebestendig lakken. Als er iets roest onder blijft zitten dan werkt dit als een gek en zal je lak bladeren.

Ar.

Geplaatst: 15 apr 2009, 13:20
door speedy
ik heb ze vandaag geschuurd en gelakt want ik stoor me zooo aan die roestige dingen :evil: Dan maar 1 keer per jaar even bij lakken :mrgreen: Staat super strak en ziet er 10000000 keer beter uit 8)

Geplaatst: 15 apr 2009, 13:33
door coendek
terecht! ik doe het meestal ook wel ff netjes zwart maken :D

Geplaatst: 15 apr 2009, 15:12
door speedy
ik heb ze gewoon zilver gelaten en het ziet er lekker clean uit als je door het wiel heen kijkt 8)