Pagina 1 van 1

Drivinglights op MC R50 facelift

Geplaatst: 19 dec 2009, 11:41
door Robbert
Morge iedereen,

Heb een probleem met het laten functioneren van de drivinglights op mijn MC R50 facelift. Alles aangesloten volgens het officiele schema van BMW datum 072005. Vervolgens de dl laten aanmelden op de computer van de auto bij BMW Oolbekking te Zwolle. Wat denk je ? Doen die dingen het niet. Als ik de massa direct op het relais zet branden ze perfect maar via het grootlicht komt er geen contact. Bij Oolbekking willen ze wel gaan zoeken maar dan gaat de meter lopen natuurlijk. Heb ik niet zo,n behoefte aan. Dus mijn mede minigenoten is er anybody who knows what the problem is?

Alle welgemeende adviezen zijn van harte welkom.

Gegroet en succes met jullie studieopdracht voor de komende kerstdagen.

Geplaatst: 19 dec 2009, 13:57
door BRG
Hoi Robbert, ik heb destijds mijn driving lights gewoon aan de "standaard" groot licht kabel aangesloten. Gewoon aan elke kant één en dat werkte perfect. Ik heb nooit iets met de computer van de auto hoeven doen. Probeer dat maar eens. Groet en succes!

Geplaatst: 19 dec 2009, 17:03
door BigD
BRG schreef:Hoi Robbert, ik heb destijds mijn driving lights gewoon aan de "standaard" groot licht kabel aangesloten. Gewoon aan elke kant één en dat werkte perfect. Ik heb nooit iets met de computer van de auto hoeven doen. Probeer dat maar eens. Groet en succes!
x2 :lol: no problemo en rijd er nu al 2,5 jaar mee rond en gebruik ze best intensief :wink: daarbij heb ik best wel sterke lampen erin die wel wat nodig hebben maar nooit geen probleem gehad

Greetz BigD

Geplaatst: 19 dec 2009, 17:44
door kwiebje
Bij mij zijn ze ook direct op het grote licht aan gesloten en niet op de computer van de mini.

Geplaatst: 10 jan 2010, 23:36
door Rein
kwiebje schreef:Bij mij zijn ze ook direct op het grote licht aan gesloten en niet op de computer van de mini.
same here, bij beide mini's. Wel een relais ertussen en zekering voor de gemoedsrust :D

Geplaatst: 25 jan 2010, 20:31
door Robbert
Probleem is opgelost. Althans dat wil zeggen inderdaad gewoon op het grootlicht geschakeld met de originele kabelboom ertussen. Zekeringetje enzo voor de veiligheid. Ze branden als een tirelier. Bedankt allemaal en ueh nog de beste wensen.