Pagina 1 van 1

MINI Trein

Geplaatst: 12 sep 2011, 07:10
door works915
Gisteren op het KLM Open was de MINI Trein aanwezig dankzij hoofdsponser BMW. Bezoekers werden vanaf het treinstation in stijl met de MINI Trein naar het evenement gebracht. Echter in de middag heeft de lokale politie roet in het eten gegooid door deze service te blokkeren en moest de MINI trein hun service staken.

Geplaatst: 12 sep 2011, 07:59
door P5ycH0
Politie Hilversum gooit roet in het eten.
Zucht. Dat zou een slogan op hun uniform moeten zijn.

Geplaatst: 12 sep 2011, 10:46
door Shag
Politie Nederland :lol: :lol: :lol:

Geplaatst: 12 sep 2011, 10:51
door florisvandam
zag ze inderdaad voorbij komen, leuk als die verschillende types in de kleuren van de NS en de teksten waren ook geweldig op de MINI's.

Geplaatst: 12 sep 2011, 12:39
door mini cabrio
Ik heb de trein gisteren ook zien staan bij het Media park in hilversum (voor de deur van Museum Beeld en Geluid) Was daar een introductie van de nieuwe 1 serie ofzo 8)

Maar het treintje zag er inderdaad gaaf uit :D

Geplaatst: 12 sep 2011, 17:42
door Kees en Annet
Even een foto voor de mensen die het treintje nog nooit gezien hebben :mrgreen:

Dit zijn foto's die wij in april hebben gemaakt bij Bert Story

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Kees :wink:

Geplaatst: 12 sep 2011, 18:04
door P5ycH0
Zal mij benieuwen of er in Oktober een coupe aan het treintje aansluit.....

Geplaatst: 12 sep 2011, 18:07
door P5ycH0
mini cabrio schreef:Ik heb de trein gisteren ook zien staan bij het Media park in hilversum (voor de deur van Museum Beeld en Geluid) Was daar een introductie van de nieuwe 1 serie ofzo 8)

Maar het treintje zag er inderdaad gaaf uit :D
Klopt. Staat een hele stand voor de nwe 1.
Rij ik elke ochtend om 6u30 langs. BMW zal wel een dealtje hebben gesloten om daar zo'n flinke 'tent' neer te knallen.
Vraag me af of het alleen tijdens de 'KLM Open' is of dat het een langere aktie is ......

Geplaatst: 12 sep 2011, 20:58
door Marcel Always Open
Afbeelding

[img]ht