Pagina 1 van 1
Cooper SD Dubbelsteyn
Geplaatst: 08 apr 2014, 17:35
door UKRyan
Iemand hier met een zwarte Cooper SD en een clubsticker op de achterruit? Zag hem vanmiddag rond 17.00 bij Dubbelsteyn in Dordrecht staan.

Re: Cooper SD Dubbelsteyn
Geplaatst: 08 apr 2014, 18:04
door Ward
Tychopaat volgens mij. Hij had eerst een BRG.
Re: Cooper SD Dubbelsteyn
Geplaatst: 09 apr 2014, 08:24
door tychopaat
Klopt klopt dat was ik.... onderhoudsbeurtje en zomerbandjes erop laten zetten... Wagentje kan er weer paar maandjes tegen aan laat de zomer maar komen.
Re: Cooper SD Dubbelsteyn
Geplaatst: 09 apr 2014, 18:07
door UKRyan
Hij stond er netjes bij. Een SD is hier geloof ik vrij zeldzaam

Re: Cooper SD Dubbelsteyn
Geplaatst: 10 apr 2014, 08:03
door tychopaat
Je ziet ze inderdaad niet zo veel.... Maar wat bracht jou bij Dubbelsteyn ook wat onderhoud laten doen?
Re: Cooper SD Dubbelsteyn
Geplaatst: 10 apr 2014, 08:34
door UKRyan
Had laatst een rare tik in m'n motor, dus had destijds een afspraak laten maken om hem na te laten kijken. Dat was dus van de week.

Zij bleken het nog te horen. Ook hadden ze 2 liter olie bijgevuld.. Terwijl hij nog op een kwart stond voordat ik erheen ging. :S Maar de 24e gaan ze m'n distributie vervangen.
