Pagina 1 van 1

MirMar Mini One R56 2nd gen 1.4

Geplaatst: 26 aug 2014, 20:27
door MirMar
Goedenavond mede enthousiasten, fanatiekelingen, bewonderaars en vul zelf maar in [.....]

Om maar met de deur in huis te vallen stellen wij ons hier voor en showen we onze tweedehandse nieuwe Mini One 1.4. 2007 89.000 op de teller.

Wij zijn Miriam en Martijn. Beiden nog jong en onbezonnen en sinds kort hebben we ons eerste autootje gekocht. Het moest en zou een Mini worden na eerst andere auto's te hebben bekeken (C1, Aygo en Swift). Eerste twee redelijk goedkoop in wegenbelasting, onderhoud en benzine. Na een testrit te hebben gehad dachten we voor een Swift te gaan (17 inch velgen, jadiejadie lekker sportmodelletje), maar had ik mijn bedenkingen. Niks mis met een Swift, maar na wat extra euro's extra ertegenaan te hebben gegooid hadden we een Mini. Wel iets duurder in ALLES (slik), maar je bent jong en wilt wat. Nadat mijn vriendin mij had toevertrouwt dat ze altijd al gek was op Mini's zijn we gelijk voor deze auto gegaan. Ze heeft altijd al een modelauto van een Mini op haar meisjeskamer gehad (inmiddels dus een mooie jonge vrouw). En zij rijdt erin. Nu hadden we geen bal verstand van auto's en wisten we ook niet waar we op moesten letten. Na dit forum gevonden te hebben (pas nadat wij de auto gekocht hebben), wil ik (mijn vriendin maakt het niet uit) er meer uit halen. Allereerst een foto:

Afbeelding

Wat zou ik graag anders zien:

- Uitlaatsierstuk (hij zat er niet eens op bij aankoop! Is dat normaal?)
- 17 inch velgen, spoorverbreders en banden (zijn zat mooie voorbeelden op dit forum).
- Sportantenne
- Xenon verlichting

Eventueel in toekomst:

- Betere vering en verlagen van de auto.
- (gespoten (nieuwe)) remblokken en remschijven.
- Nieuwe (dubbele) uitlaat (is dat mogelijk op dit model?).
- Dak zwart laten spuiten.

Is (adaptieve) Xenon verlichting ontzettend moeilijk zo niet onmogelijk te plaatsen op onze Mini?

Nu zal dit een timelapse worden, maar snel zal het niet gaan, want wij hebben nu ook geen geldboom in onze achtertuin staan. Maar toch leuk om het door de tijd te laten zien zoals zovelen dat laten zien.

Groet,

Miriam en Martijn

Re: MirMar Mini One R56 2nd gen 1.4

Geplaatst: 26 aug 2014, 21:52
door Ivo
Welkom! :)(

Gave MINI en jullie hebben er al mooie plannen mee! 8)

Veel plezier en tot meets! :rijden