Pagina 1 van 1
Cooper S cabrio
Geplaatst: 16 jan 2015, 15:02
door Olle
Sinds aug-2014 ben ik de trotse eigenaar van deze Cooper S cabrio uit 2005. Ik was er helaas nog niet aan toegekomen om foto's te posten, maar bij deze dan!
Ik gebruik de Cooper als "auto voor erbij", vooral zonnige ritjes dus is het plan

.
Toen ik de auto kocht, trok ie bij het accelereren flink naar links. Vorige week naar de garage geweest, bleek dat een kapotte fuseekogel rechtsvoor de boosdoener was. Dit is gefixt en nu rijdt ie weer gewoon rechtdoor. De auto heeft meteen een grote beurt en nieuwe uitlaatdempers gekregen, dus hij is hopelijk mooi klaar voor het voorjaar. Nu alleen nog wachten op de zon..!

Re: Cooper S cabrio
Geplaatst: 16 jan 2015, 15:18
door Baseman
Mooie Cabbie Olle, veel plezier ermee en hopelijk ook veel mooi weer, dan hebben wij het ook

Re: Cooper S cabrio
Geplaatst: 16 jan 2015, 15:57
door louisvdd76
Welkom en veel plezier met je Cabbie!
Re: Cooper S cabrio
Geplaatst: 16 jan 2015, 17:13
door Berthil
Welkom en veel plezier met de mooie cabrio

Re: Cooper S cabrio
Geplaatst: 16 jan 2015, 17:26
door minihenkie
Welkom hier en veel plezier. Ook veel plezier met je cabrio... idd.. mooi snel weer, dan kunnen de daken weer open. Heerlijk

Re: Cooper S cabrio
Geplaatst: 16 jan 2015, 18:19
door Cannuccia
Vandaag ging het prima hoor met het kappie open
Veel plezier ermee!
Re: Cooper S cabrio
Geplaatst: 21 jan 2015, 18:03
door Raymond
Leuk.. Veel plezier met deze topper. Laat de zon maar komen:)
Re: Cooper S cabrio
Geplaatst: 21 jan 2015, 19:55
door Shag
Gaaf karretje hoor!! Dat wordt nog meer genieten vanaf het voorjaar straks

Re: Cooper S cabrio
Geplaatst: 28 apr 2015, 05:35
door Raymond
Ik zag je advertentie voorbij komen, jammer dat de Cabrio weggaat. De mooiste periode moet nog aanbreken. De opvolger weer een MINI ( cabrio)?
Re: Cooper S cabrio
Geplaatst: 01 jun 2015, 20:06
door Olle
Hi Raymond,
Ja de MINI staat alweer te koop inderdaad. Reden is dat ik er eigenlijk echt te weinig tijd voor heb, hij staat vooral heel zielig op de oprit onder de hoes... dan kan ie beter een eigenaar hebben die er wel gebruik van maakt. Was achteraf gezien een beetje een impulsaankoop.
Maar het heeft geen haast, zolang ie nog niet verkocht is probeer ik nog tijd te maken voor een paar mooie ritten!
Re: Cooper S cabrio
Geplaatst: 02 jun 2015, 16:07
door robke1974
hmm dat is hem

later voor mij

mooi toch