Pagina 1 van 1
Mini cabrio jcw midnight black 2015 - Karin
Geplaatst: 14 okt 2022, 20:32
door Karin72*
Had me al even kort voorgesteld, maar hier ook een aantal foto’s van mijn Mini.
Wat mij betreft is hij al helemaal “ af “, maar wellicht kom ik nog op ideeën door dit forum
John Cooper Works Cabrio
Midnight Black metallic
Leather Lounge Championship Red
Always open
Sportonderstel
Multifunctioneel stuurwiel
Lichtmetalen wielen Cross Spoke Challenge Black 17”
Chrome Line accenten in interieur
Bonnet Stripes John Cooper Works
Spiegelkappen Chili Red
Elektrisch verwarmde voorstoelen;
Colour Line Carbon Black;
Interieurkleur Chili red;
Harman-Kardon sound system;
Always Open Timer
Re: Mini cabrio jcw midnight black 2015 - Karin
Geplaatst: 15 okt 2022, 08:26
door niekcarfreak
Wauwww prachtig!
Re: Mini cabrio jcw midnight black 2015 - Karin
Geplaatst: 15 okt 2022, 16:09
door Daniel_S
Erg mooie cabrio. Maar af… ik denk dat dit forum voldoende inspiratie biedt.
De definitie van af is (gelukkig) voor iedereen anders. Mijn mini is eigenlijk nooit ‘af’

.
Re: Mini cabrio jcw midnight black 2015 - Karin
Geplaatst: 15 okt 2022, 18:22
door Karin72*
Dankje Niek en Daniel.
En tsja af.. laat ik zo zeggen dat hoe de Mini eruit ziet precies zo eruit ziet als de Mini waar ik van droomde. Alles zit er ook op en aan. Maar heb ‘m pas 2 weken, dus wie weet, haha
Re: Mini cabrio jcw midnight black 2015 - Karin
Geplaatst: 16 okt 2022, 13:56
door Schroefie
Karin,
inderdaad een beauty zo'n Cabrio JCW. Er zijn altijd wel wat dingen te modden dan kun je denken aan het MINI Black Line verlichtingspakket met zijn black line achterlichten, mistachterlicht en zij knipperlichten in black line. Carbon details, deur greep binnenzijde, interieur panelen, compleet carbon kapje JCW voor in je stuur, stuur laten bekleden met leder/alcantara, JCW carbon pookknop, telefoonhouder etc etc. Puur details want verder is een JCW al zeer compleet. Sommige doen ook de-chromen en dan maken ze de beltline zwart en de ringen om de voor en achterkoplampen zwart (dat laatste is onderdeel van de MINI Black Line verlichtingpakket). Als je Xenon voorlampen hebt dan heb je die ook weer in zwart en zilver dus ook nog een keuze mogelijkheid. Persoonlijk vind ik zwart icm chroom altijd wel mooi en het is weer voor een ieder een kwestie van smaak. Ik zou vooral in Show Your Ride (SYR) eens kijken wat mensen met hun MINI hebben gedaan.
Je zou eens de topic van Maurice vd Berg kunnen bekijken, heeft een zwarte R55 Clubman, geen cabrio maar wel de zwarte kleur en dan kun je wel mooi zien wat er allemaal mogelijk is:
viewtopic.php?f=3&t=41045
Jos (#Baseman) heeft een R56S, ook hij heeft de gehele MINI aangepakt en daar kun je ook mooi zien wat hij allemaal heeft gedaan van standaard S naar een beauty van een MINI. Je kunt dan bij beide mooi zien wat er met een 2de generatie MINI allemaal mogelijk is. Maurice heeft zijn R55 verlaagd met alleen sportveren, Jos daar in tegen heeft een schroefset (kW) laten plaatsen. Veel leesplezier en met het opdoen van ideeën:
viewtopic.php?f=3&t=34904
Gr. Milco
Re: Mini cabrio jcw midnight black 2015 - Kari
Geplaatst: 17 okt 2022, 21:18
door Karin72*
Bedankt Milco.
Dat zijn mooie en uitgebreide topics.
Blackline ziet er heel mooi uit, alleen op mijn Mini vind ik juist het chroom wel heel tof staan. Steekt mooi af bij het zwart. Maakt het stoer en classy tegelijk
Union Jack achterlichten lijken me ook heel tof, maar heb begrepen dat die er officieel niet voor de 2e generatie zijn en de onofficiële voor problemen zorgen.
JCW side scuttles zien er ook tof uit..
Re: Mini cabrio jcw midnight black 2015 - Karin
Geplaatst: 01 nov 2022, 07:55
door BadBert
ik heb hem vorige week in het echt mogen bewonderen
prachtige MINI!!!
Die achterlichten kan dus zeer zeker wel! Ik vind het een hele mooie upgrade iig
