Pagina 1 van 1
Automat bevestigen
Geplaatst: 12 jun 2015, 13:20
door CooperRob
Simpel probleem met bijbehorende vraag;
we hebben nieuwe automatten aangeschaft en met van die in te schroeven harde, ronde, van klitteband voorzien platic pluntertjes ('t zal vast een officiele naam hebben). Heb die aan de bestuurders kant vervangen en merkte op dat ze aan de bijrijderskant ontbraken.
Ik heb ze willen monteren maar dat ging niet zo makkelijk. Voordat ik er een boor in zet leek het me verstandig om even na te vragen of dit wel de bedoeling is en of ik op een bepaalde plaats juist niet moet boren (of iets anders wel of niet)?
Alvast bedankt
Re: Automat bevestigen
Geplaatst: 12 jun 2015, 17:05
door Robert
Aan de passagierskant zitten ze ook niet standaard, die klittenband dingen voorkomen dat de mat tussen de pedalen kan schuiven. En daar heb je aan passagierszijde geen last van.
Voordat je de boor erin zet: Heb je wel klittenband aan de mat zitten voor de passagierzijde?? Want als er op de mat geen klittenband zit, heeft dat 'pluntertje' ook geen zin.
Als je de 'pluntertjes' toch wilt plaatsen: ik zou niet gaan boren in tapijt, maar alleen met een priem een klein gaatje prikken in de vloermat. En daarna de 'plunterts' erin draaien/schroeven.
Ik neem aan dat je deze hebt:

Re: Automat bevestigen
Geplaatst: 12 jun 2015, 18:59
door Marcel1973
Heb dat bij een vorige ook gehad, heen "vasthouders" aan passagierskant.
Bij m'n mini ook niet aan de passagierskant. Rijderskant heeft magneetjes bij mij.
Re: Automat bevestigen
Geplaatst: 15 jun 2015, 20:48
door CooperRob
Dank voor de reacties. Als ik het goed gezien heb zit er onder de bijrijders stoel ook klitteband (luxe uitvoering

). Ik zal eens voorzichtig met een priem aan de slag gaan.
Re: Automat bevestigen
Geplaatst: 19 jun 2015, 07:19
door CooperRob
Thanks. Ik ga morgen eens aan de slag met deze 'pluntertjes mod'. Denk wel dat de moeilijkheidsgraad van deze mod er toe kan leiden dat ik ga flippen

. Als ik tijd over heb (zie mijn speaker DIY) zal ik alles documenteren er een D.I.Y. van maken op het forum

Re: Automat bevestigen
Geplaatst: 01 jul 2015, 06:05
door CooperRob
Zoals wel meer het geval is, als je het weet (dankzij de tips) dan is tie makkelijk. Inderdaad gaat dit soepel met een priem. Je voelt dan tenminste ook waar je op moet houden met drukken. 't is geen hogere wiskunde en ben blij dat ik er geen boor ingezet heb.
Ze liggen er nu beide strak in. Geen geschuif meer dankzij de pluntertjes en de nieuwe matten. Want daar werden we toch aardig gek van met de oude matten icm het verschuiven van de stoel.