Pagina 1 van 1

Vinstar dagrijlampen/mistlampen

Geplaatst: 25 mei 2020, 15:56
door ClubmR55
Deze hebben een donkere optiek wat ik persoonlijk mooi vind.Of zijn er nog andere met en donkere optiek?
Wie heeft er ervaring mee?plug en play?

Re: Vinstar dagrijlampen/mistlampen

Geplaatst: 26 mei 2020, 10:03
door Robert
Als dit degene zijn die je wilt kopen.....dan hoop ik dat je MINI op een VW T5 Transporter lijkt. :mrgreen: De bevestigingspunten kloppen niet met degene op een MINI R55.
De originele MINI dagrij-verlichting heeft in ieder geval geen donkere spiegel, dus je kunt alleen in de after-market terecht.
Plug and play...da's een lastige, want volgens de officiele manier moet dagrijverlichting dimmen als de normale verlichting aan gaat. En in je R55 zit die schakeling niet; ergens zul je een extra 12v kabeltje moeten trekken voor de stroomvoorziening van de dagrijlampen. Meeste van deze nabouwsets hebben ook een extra module/kastje die deze dim-schakeling regelt.

Re: Vinstar dagrijlampen/mistlampen

Geplaatst: 26 mei 2020, 18:12
door ClubmR55
Nee gelukkg is het geen vw transporter....Ik heb de verkeerder foto geupload :?
Zou dan deze moeten zijn.Hier zit wel een kastje bij.

Re: Vinstar dagrijlampen/mistlampen

Geplaatst: 27 mei 2020, 09:31
door BMX
Gewoon zo aansluiten, want het is stadsverlichting.
Dagrijverlichting is weer wat anders en die optie zat niet op de R-serie. Dus als je m als stadsverlichting aansluit is het opgelost en mag die altijd volle bak aan zolang het niemand verblind