Pagina 1 van 1
Weet iemand iets van dit (service?) menu ?
Geplaatst: 16 nov 2009, 16:41
door snans
vandaag na de tankbeurt de dagtellen op 0 willen zetten. verstrooit als ik was drukte ik niet één keer kort, maar hield ik het knopje ingedrukt. Na enige tijd kwam ik in één of ander menu terecht. stond "IP..."
iemand een idee wat dit is ? heb contact afgezet en sleutel uitgenomen om uit dit menu te kunnen...
grtz
Geplaatst: 16 nov 2009, 18:13
door Mini Poeper
snans... blijf van de knopjes af
Geplaatst: 16 nov 2009, 19:10
door snans
i love knoppies

Geplaatst: 16 nov 2009, 19:54
door Sven
Bij een r50 etc kom je dan in het menu van de interval voor de service beurten enzo

Tenminste oa kom je daar, volgens mij is er wel meer mogelijk

Geplaatst: 16 nov 2009, 20:18
door Robert
En bij de R55/56 kom je dan in de systeemtest terecht. Maar dan heb je dat knopje wel lang vastgehouden hoor, zeker 15 seconden...
De systeemtest is ter beoordeling of de intrumenten, zoals wijzers, achtergrondverlichting, waarschuwingslampen, nog iets doen. Sleutel plaatsen, contact aan (maar motor uit), terugstelknop zeker 15 seconden inhouden. Je krijgt dan 01.__ in beeld, druk even kort op de toets, display laat 02.__ zien, door weer kort te drukken wordt de systeemtest gestart.
Geplaatst: 16 nov 2009, 21:23
door snans
mooi.
kan je daar iets verkeerd in doen ?
Geplaatst: 16 nov 2009, 22:46
door Robert
Alleen de eerste 2 menu's staan standaard vrijgegeven en zijn gewoon testmenu's voor de lampjes en meters. Voor de overige menu's moet je de trucendoos flink loshalen.

Het zijn testen die je kan uitvoeren als je even niet de beschikking hebt over de uitgebreide diagnose-apparatuur in de werkplaats.
Geplaatst: 17 nov 2009, 11:22
door sscooper
das goed om te weten..

Geplaatst: 17 nov 2009, 12:23
door roedy
heb ik ook een keer gehad, toen kreeg ik de datum in beeld dat mijn mini uit de fabriek kwam....best grappig om dat te zien..
gr
roedy
Geplaatst: 17 nov 2009, 16:44
door snans
Robert schreef:Alleen de eerste 2 menu's staan standaard vrijgegeven en zijn gewoon testmenu's voor de lampjes en meters. Voor de overige menu's moet je de trucendoos flink loshalen.

Het zijn testen die je kan uitvoeren als je even niet de beschikking hebt over de uitgebreide diagnose-apparatuur in de werkplaats.
ik heb toch het gevoel dat jij nog vééééél meer trukjes weet

Geplaatst: 17 nov 2009, 18:12
door Robert
snans schreef:Robert schreef:Alleen de eerste 2 menu's staan standaard vrijgegeven en zijn gewoon testmenu's voor de lampjes en meters. Voor de overige menu's moet je de trucendoos flink loshalen.

Het zijn testen die je kan uitvoeren als je even niet de beschikking hebt over de uitgebreide diagnose-apparatuur in de werkplaats.
ik heb toch het gevoel dat jij nog vééééél meer trukjes weet

Je kunt er bijvoorbeeld ook je service-indicator van de remmen mee terugstellen, na vervanging van de remblokken en eventueel de slijt-indicator. Maar als het goed is, kan het bedrijf wat de vervangactie doet ook de meters terugzetten. En al helemaal als ie de beschikking heeft over zo'n diagnose-computer. Dat geklooi met die kleine knopjes, dat wil je toch niet?
Geplaatst: 17 nov 2009, 18:24
door snans
nee hoor, maar vindt het leuk om van die dingen te weten
