Pagina 1 van 1
Vieze zijruiten
Geplaatst: 23 jan 2010, 11:33
door filipenellen
Ik heb al even op het forum gezocht maar heb de oplossing nog niet kunnen vinden. Het probleem is dat als ik de voorruitsproeier gebruik er even later uit de linker A-stijl sproeivloeistof over de zuiruit loopt. (wel aan de buitenkant gelukkig) Onze Mini heeft volgens mij geen originele voorruit meer zou dit er mee te maken kunnen hebben?
Alvast bedankt voor jullie tips en reacties.
Groeten Filip.
Geplaatst: 23 jan 2010, 12:11
door snans
als ik goed begrijp wat jij bedoelt, heb ik dat ook
met originele voorruit.
best lastig, want belemmerd toch de zichtbaarheid van de zijspiegel
Geplaatst: 23 jan 2010, 13:33
door TDHS
Ja, dat heb ik ook. En ik sproei me sowieso al een bult. Het laat ook strepen achter.
Geplaatst: 23 jan 2010, 18:17
door crossbytje
Ik vrees dat iedereen hier last van heeft, erg vuile boel die mini's!
Geplaatst: 23 jan 2010, 18:24
door GreyCooperS
mss met een naald de sproeier iets meer naar binnen draaien?
Geplaatst: 23 jan 2010, 20:01
door filipenellen
dank voor de reacties. de sproeivloeistof komt echt uit de a-stijl gezet en heeft niet te maken met de afstelling van de sproeier, want dat gaat gewoon goed.
Geplaatst: 24 jan 2010, 01:52
door @mr
Het is het water van e sproeier die door de ruitenwisser opzij naar de A stijl wordt geveegd. Heeft iedere auto wel last van. Mijn BMW laat ook het water over de zijruit weglopen als ik rij. Dan heb je niet eens een A stijl

Geplaatst: 25 jan 2010, 21:43
door Marcel Always Open
Dit effect lijkt me bij een MINI erger dan bij andere auto's omdat de voorruit zo steil omhoog staat. Het sproeiwater moet dan wel opzij en niet over de auto heen (zoals bij m'n peugeottje van vroeger).
Geplaatst: 25 jan 2010, 21:47
door BlueCooperS
Als Marcel gaat sproeien met zijn dakkie open,wordt hij zelf ook nat

Geplaatst: 25 jan 2010, 22:15
door Marcel Always Open
Nee hoor gewoon alleen doen tijdens het rijden en dan wordt ik alleen nat als de zijramen openstaan. Maar dat is een beetje offtopic Johnny
