Pagina 1 van 1

Electrische raambediening blokkeert

Geplaatst: 17 jun 2011, 17:15
door pim kooiman
Wie kan mij helpen met het volgende probleem?
Mijn linkerraam wil niet meer naar beneden. Ik heb al een paar klappen met de vlakke hand bij de speaker gegeven en hij deed het weer.... maar voor even. Ik denk dat de motor kapot is (hoor wel tikken). Nou heb ik eens een artikel gelezen hoe je de bediening moet demonteren. Ik kan het niet meer vinden. Er waren nogal wat valkuilen, herinner ik me. Wil iemand mij misschien een beschrijving voor dit euvel geven óf kent iemand dit artikel wellicht. Het was een stukje Duitse tekst met foto's e.d. Ik zou er mee geholpen zijn. Ik hoor graag van jullie. Groetjes Pim

Geplaatst: 17 jun 2011, 22:29
door Marcel Always Open
Volgens mij moet je even op "koolborstels" zoeken op deze site

ramen Mini

Geplaatst: 24 jun 2011, 07:11
door pim kooiman
Bedankt. Inmiddels een nieuwe motor voor het rechtse raam gekocht en die van het linkse raam schoongemaakt. Het tandwiel van het rechtse raam (in de houder waar de motor op vast zit) was ingesleten en daardoor maakte dit raam een krakend geluid bij het op- en neer gaan. Het andere raam de krank lichtjes opgeschuurd als op de beschrijving op de website. Heerlijk, alles gaat weer open en dicht.

Re: ramen Mini

Geplaatst: 10 jul 2011, 15:46
door Yannick_
pim kooiman schreef:Bedankt. Inmiddels een nieuwe motor voor het rechtse raam gekocht en die van het linkse raam schoongemaakt. Het tandwiel van het rechtse raam (in de houder waar de motor op vast zit) was ingesleten en daardoor maakte dit raam een krakend geluid bij het op- en neer gaan. Het andere raam de krank lichtjes opgeschuurd als op de beschrijving op de website. Heerlijk, alles gaat weer open en dicht.
Mooi dat het gelukt is.
Misschien een idee om je dan nu voor te stellen en je mini te laten zien, wellicht zie ik je nog wel een keer rijden in Gorinchem :mrgreen: