Pagina 1 van 1
Ervaringen kopen ex-lease auto
Geplaatst: 21 mei 2007, 21:48
door hansie
Ik ga volgende maand van werkgever wisselen en mijn leasebak moet ik daar achterlaten of hem overkopen.
Hier iemand ervaringen mee? Duur, etc? Heb de prijs aangevraagd maar zal wel even duren.
Oja! De "bak"

is een 2006 Cooper Park Lane met xenon en crono dashboard.
Wat zal de dagwaarde zijn met 30.000km? (nieuw was iets van 28.000.....

)
Als iemand hier interesse heeft dan laat maar weten, zal voor mij toch te prijzig zijn denk ik....
Geplaatst: 21 mei 2007, 22:57
door Nexus
Prijs die ze vragen zal wel meevallen maar daar komt doorgaans een boete bovenop wegens vroegtijdig inleveren.
Zijn dus reeds twee Park Lanes die teruggaan naar de leasemij
En gefeliciteerd met je nieuwe baan natuurlijk

Geplaatst: 22 mei 2007, 17:32
door Marcel Always Open
Je kunt ook het leasecontract op jouw naam laten stellen, of eerst op jouw naam en dan op naam van je nieuwe werkgever.
Dan hoef je niet af te kopen!
Ik zit in hetzelfde schuitje, ga van werkgever wisselen per 1/8/2007. Het leasecontract loopt nog door t/m maart 2009.
Ik kan kiezen
A ) Afkopen contract en auto inleveren;
B ) Overnemen leasecontract door mijzelf of mijn nieuwe werkgever (geen boete);
C ) Auto overkopen + boete.
Afhankelijk van resterende leasetermijn wordt een boete aan werknemer berekend van een X aantal leasetermijnen. Dat is dus helaas geen gunstige regeling bij ons.
Het slimste is optie B , maar daaraan moet je nieuwe werkgever wel willen meewerken.
Geplaatst: 22 mei 2007, 19:56
door TomTom
je kan ook mijn auto overnemen : ) ?
Ga binnenkort voor een Cooper S. Mijn auto is in perfecte staat.... (echt waar) door mini liefhebber onderhouden.....
maar ik weet jouw budget uiteraard niet : P
laat anders een pm achter....!
Geplaatst: 31 mei 2007, 21:19
door Coen
In de Autoweek van deze week staat een heel stuk over het kopen van een leaseauto.
Geplaatst: 14 jun 2007, 20:55
door erikawf
heb een paar jaar geleden mijn toenmalige lease auto van werkgever overgenomen. Lease bedrag was niet zo hoog (maar was ook geen mini). Je kan natuurlijk aan je baas vragen hoe hoog het maand termijn bedrag is...wie weet kan/wil je het lease contract afmaken en als het lease contract afloopt tegen de lease maatschappij zeggen dat je auto wilt overnemen (was in mijn geval gunstig) of andere auto kopen kan natuurlijk ook.
Of je kunt je aan je nieuwe baas vragen of hij het contract wil overnemen en dat hij een gedeelte inhoud op je loon :Prive bijdrage auto (mag je fiscaal weer aftrekken).
succes
Geplaatst: 04 jul 2007, 16:24
door Marcel Always Open
Voorheen had ik een mobiel beroep en reed ik 35.000 km per jaar. Vandaar een leaseauto.
Ik ben nu in the picture voor een binnenfunctie bij een ander bedrijf en wil dus bepalen hoeveel de auto mij gaat kosten in de komende paar maanden. De kans is gering dat zij ook een leaseauto gaan betalen voor me.
Ik kan kiezen
a) overnemen leasecontract
b) stopzetten leasecontract (+afkoopboete)
b) kopen van de auto + afkoopboete.
De auto heeft nu 66.410 kilometer op de teller en moet nog 9350 km tot aan de volgende beurt. Ik denk daar zo'n 4 maanden voor nodig te hebben.
Hoeveel kost die 75K beurt normaal gesproken?
Als dit een flink bedrag is, kan ik beter de auto nog een paar maanden prive doorleasen, en dan alsnog kopen?
Omdat er een afkooptabel inzit (qua doorbelasting aan werknemer), en ik over 2 maanden in een lagere klasse kom ga ik sowieso nog 2 maanden prive leasen.
Dat de auto uiteindelijk mijn eigendom moet worden staat vast.
Voorts, mag je van een leasemij ook een auto laten onderhouden nét voordat hij op z'n kilometers zit?
Geplaatst: 05 jul 2007, 13:11
door Marcel Always Open
Laat ik de vraag eerst maar kort stellen :
Hoeveel kost die 75K beurt normaal gesproken?
Geplaatst: 19 jul 2007, 20:48
door Marcel Always Open
Thanks ! Hier kan ik zeker wat mee !
Gr
Marcel