Pagina 1 van 1

Vervangwagen

Geplaatst: 21 jan 2008, 12:05
door Fred
Mijn pa's auto moet binnen in de garage, na veel gezaag kregen we deze MCS mee. Ziet er goed uit, met lekker veel opties. Maar wat rijdt die kar lekker :shock: :shock: :shock:. Heeft echt telkens weer een kick als je het pedaal indrukt. Hoe leuk het ook allemaal is, dit is nog niets voor mij, met mijn one kan ik bijna altijd zijn volle vermogen gebruiken. Maar met deze :shock:, als je dat gaat doen verkort je toch drastisch je levensverwachtingen :). Dit is gewoon een doosje vol plezier :)

Uiteraard foto's genomen :)

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Geplaatst: 21 jan 2008, 12:09
door Fred
Laat ik ook nog even zeggen aan iedereen met een mini cooper S, ben toch een tikkeltje jaloers op jullie :)

Geplaatst: 21 jan 2008, 12:13
door katjan
fel, zo'n rood interieur !

Geplaatst: 21 jan 2008, 12:15
door Rickster
r56 8)

Geplaatst: 21 jan 2008, 12:18
door CooperS-lightningblue
Lekker eej zo'n R56-kart! 8) :mrgreen:

Geplaatst: 21 jan 2008, 13:11
door maus105
vind de jouwe eerlijk gezegd mooier :?
vind de kleur niet mooi
standaard r56 vind ik ook niet heel mooi
interieur ook niet echt mijn kleur.
maar goed de motor zal vast leuk zijn :wink:

Geplaatst: 21 jan 2008, 13:18
door Fred
Ik vind het wel wat hebben zo, maar zou het nu zelf ook niet kiezen. Interieur is voor mij ook iets te rood.

Een r56 in hyper blue met zilver dak en striping, 18" works velgen en verlaging kan ik wel smaken ... 8)

Jammer dat ik nog nooit de R53 getest heb, heb die compressor nog nooit ervaren. Wil wel es de vergelijking maken 8)

Geplaatst: 22 jan 2008, 19:21
door Fred
Net nog ff gaan sturen, wat ligt die strak op de weg met een sportophanging :shock:. Downside is dan wel het gebrek aan comfort, toch wel wat hard voor de wegen hier in Belgiƫ.

Al bij al rij ik toch liever met mijn one eerlijk gezegd. Meer vermogen is super, super leuk ... maar wat moet je, je hier toch inhouden. Het werkt echt meer op mijn zenuwen dan dat het leuk is. En op den deur let je er dan niet meer op en zit je voor je het weet aan 150 te rijden zonder dat je het doorhebt. Ok, je hebt het mss een klein beetje door :)

Voor op circuit ofzo moet dit de max zijn, maar in het verkeer vind ik dit gewoon te snel. Vind het raar van mezelf dat ik dit zeg, anders loop ik altijd te zeiken over snel gaan en meer pk's ... maar nu ik het ervaren heb ... Mss kan ik er gewoon nog niet mee om.

Geef deze snotneus maar zijn ouwe one :mrgreen:

Geplaatst: 22 jan 2008, 22:22
door Fred
Tja als ik in mijn 3e doortrek kom ik ook aan 150 ... duurt alleen wat langer bij mij :). Je hebt ondertussen al wat tijd om te denken, ah hier mag je maar 90, laten we ophouden bij 110 :)

Ik dacht even dat jullie me voor zot gingen verklaren. Blijkbaar zijn er toch mensen van mijn mening 8)

Geplaatst: 23 jan 2008, 14:35
door jbcola
:s :s








:mrgreen: