Pagina 1 van 1

Nieuwe intercooler en spiegelkappen

Geplaatst: 21 apr 2006, 22:16
door badkarma
Met het mooie weer van vandaag heb ik de middag vrijgenomen en mijn Mini onderworpen aan het genot van een JCW strutbrace, geblokte spiegelkappen en een GTT intercooler.

Hier de pics:

Spiegelkap:

Afbeelding

GTT intercooler en JCW strutbrace:

Afbeelding

Installeren van de intercooler viel gelukkig wel mee. Enige probleem was, en dit werd ook verteld in diverse topics op Mini2.com, dat de rechter ovale rubber vd intercooler dreigt los te komen. Hiervoor heb ik aan de linkerkant twee metalen plaatjes bij de schroeven geklemd zodat hij naar rechts duwt. Intercooler zit nu perfect en komt niet meer los :P .

JCW strutbrace was eenvoudig te monteren.

Geplaatst: 21 apr 2006, 22:37
door CooperS-lightningblue
Ziet er netjes uit!!

Mag ik vragen wat je voor die stutbrace heb betaald en waar je hem hebt gekocht??

Geplaatst: 21 apr 2006, 22:38
door badkarma
CooperS-indiblue schreef:Ziet er netjes uit!!

Mag ik vragen wat je voor die stutbrace heb betaald en waar je hem hebt gekocht??
Strutbrace gekocht bij van Laarhoven in Eindhoven. Rond de 160 euro, maar ik had een deal gemaakt met meerdere onderdelen want de standaard prijs is normaall gezien toch wel te duur.

Geplaatst: 21 apr 2006, 23:25
door MINIJCW
Ik ga er toch ook eens een halen, en wordt tijd dat ze me daar onderhand ook eens korting geven. Normaal is ie €205 incl BTW

Geplaatst: 21 apr 2006, 23:40
door Berthil
Ziet er goed uit!

Moest je nog bekleding weghalen uit de motorkap voor de intercooler, b.v. de zwarte omlijsting direct achter de brievenbus?

Geplaatst: 22 apr 2006, 00:00
door badkarma
Berthil schreef:Ziet er goed uit!

Moest je nog bekleding weghalen uit de motorkap voor de intercooler, b.v. de zwarte omlijsting direct achter de brievenbus?
Hoi, yes de zwarte omlijsting moest eruit. Deze wordt namelijk vervangen door de vinnen die op de zijkanten zitten op de intercooler zelf.

Geplaatst: 22 apr 2006, 00:23
door Peter
drool! GTT intercooler ziet toppie uit!

Geplaatst: 22 apr 2006, 02:19
door Maaij
Ziet er goed uit. Kan je nog een foto maken van het geheel?

Geplaatst: 22 apr 2006, 08:40
door Arjan
SMEK!!

Goeiemorgen, das pas lekker!!

8)