Pagina 1 van 1

Detailen, maar dan anders....

Geplaatst: 20 aug 2011, 21:57
door mini7benno
Vandaag de dakopbouw schoongemaakt. Met dezelfde spullen als waar ik mijn MINI mee doe.
Ik overweeg stellig het spul morgen in de was te zetten :evil:

En het is schoooooooon!

Geplaatst: 20 aug 2011, 22:30
door Ragnar
:lol:

Geplaatst: 20 aug 2011, 22:35
door Robert
Hahahaha, toch wel de ruithendeltjes in de trimdetailer gezet hè?? :mrgreen:

Geplaatst: 21 aug 2011, 01:05
door Sven
''Mijn'' dakkappel hier thuis zetten we ook altijd in de autowas.... Niet de wax die ik op de MINI smeer, maar wel een was die op auto's en boten gebruikt wordt.

Dan hecht er veel minder vuil en blijft het langer wit... En even afspuiten en weer schoon. Dakkappel is gemaakt van een speciaal/appart soort hout.. Buren verklaarden ons voor gek, maar je ziet gewoon dan het mooier/schoner blijft 8) :lol:

Geplaatst: 21 aug 2011, 10:07
door mini7benno
Ik heb onze dakopbouw 8 jaar geleden gebouwd. Ik heb Keralit delen als afwerking. De buren schilderen de boel om het jaar (zuidkant). De onze ziet er na een paar uurtjes uit als nieuw.
Dit is voor mij een expiriment. In principe krijg ik het vuil er vrij simpel af, maar dacht dat als ik het "glad" maak, ik er in de toekomst nog minder werk aan heb.

Geplaatst: 21 aug 2011, 10:35
door frankie
Heb je geen foto's gemaakt? :roll: :mrgreen: