Pagina 1 van 2

Circuit Zolder

Geplaatst: 10 jun 2014, 18:22
door Kristel
Ik was afgelopen zondag in Zolder bij de BRSCC evenement. Rondje circuit gelopen en daarna stond ik uiteindelijk bij van die vlaggen mannetjes foto's te maken. Die mannen riepen me dat ik langs de baan foto's mocht maken daarna zelfs met gele vlag af mogen vlaggen :D Maar dat was mijn dag nog niet, de mini's waren voorbij we gingen naar de paddock en daar kwamen we in gesprek met een Engels man die een oude mini heeft. Ik vroeg of ik er ff in mocht zitten voor een foto haha. Toen zei hij zelfs je mag ook een rondje rijden over de paddock als je wilt?? Maar ik heb nog geen rijbewijs en dat vond ie heleemaaal niet erg!! Dussssss ik heb voor het eerst in een oude mini een rondje over de paddock geredennnnn!!! :)) :)) :))
Mijn weekend was echt echt tof!! Dit zal ik echt noooooit meer vergeten!! Ik wil nu zo snel mogelijk mijn eigen mini hihihi <3

Re: Circuit Zolder

Geplaatst: 11 jun 2014, 19:25
door Kristel
Niekcarfreak schreef:Leuk! :D
Gewoon de Saxo van je vriend inruilen. :P
Ik denk dat hij daar niet blij mee zal zijn xD

Re: Circuit Zolder

Geplaatst: 12 jun 2014, 23:43
door Kristel
boris_brznjef schreef:
Kristel schreef:
Niekcarfreak schreef:Leuk! :D
Gewoon de Saxo van je vriend inruilen. :P
Ik denk dat hij daar niet blij mee zal zijn xD
Met een dikke verlaagde S zal ie ook geen problemen hebben
Haha nee, ik denk dat hij dat wel zou doen. Hij heeft ook naar een mini gekeken, maar hij vind ze nog aardig duur..

Wat ik me nou af vroeg: Als ik mijn eigen oude mini heb, mag ik dan wel mee naar evenementen want ik heb tenslotte geen nieuwe dan :p

Re: Circuit Zolder

Geplaatst: 13 jun 2014, 07:18
door Marcel Always Open
Kristel ik heb een oude en een nieuwe (hoewel de nieuwe ook al oud wordt). Tijdens sommige ritjes is zo'n classic niet zo handig, gelet op beperkt motorvermogen, maar bij de meeste ritten geen probleem. Morgen in de rit van Renova Breda kom ik wellicht met de classic. Het gaat om de "mini-liefde" en niet of je nu een JCW of een One of een classic rijdt.

Re: Circuit Zolder

Geplaatst: 13 jun 2014, 09:57
door mushrop
Leuk verhaal maar waar zijn de foto's?

Re: Circuit Zolder

Geplaatst: 14 jun 2014, 11:52
door Kristel
Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Ik probeer straks het filmpje erop te zetten :D

Re: Circuit Zolder

Geplaatst: 14 jun 2014, 14:27
door mushrop
Haha, cool! Met plaatjes maakt het verhaal altijd zoveel leuker. Had je niet recent je rijbewijs gehaald?

Re: Circuit Zolder

Geplaatst: 14 jun 2014, 22:19
door Kristel
mushrop schreef:Haha, cool! Met plaatjes maakt het verhaal altijd zoveel leuker. Had je niet recent je rijbewijs gehaald?
Nee ik heb mijn rijbewijs nog niet. Morgen word mijn examen aangevraagd :))

Re: Circuit Zolder

Geplaatst: 27 jul 2014, 22:45
door Kristel
Woehoeeee ipv 27 augustus heb ik dinsdag al praktijk examen. De tijd vliegt!! Voor je het weet heb ik mijn mini . :))

Re: Circuit Zolder

Geplaatst: 28 jul 2014, 12:34
door Kristel
Niekcarfreak schreef:Succes Kristel! Ik zie je wel eens bij de Ring in je Mini. :)
Dankjewel!! Ik ga over 2/3 weken naar de ring met die ze saxo weer samen, moeten alleen nog ff kijken wanneer vanwege zijn werk. :)

Re: Circuit Zolder

Geplaatst: 30 jul 2014, 11:21
door Kristel
Whoehoeeee ik ben gister geslaaaaagd!! :)) :))
Ik heb hem net aangevraagd bij het gemeentehuis!!!
Nog een weekje wachten en dan scheuren maar :D