Pagina 1 van 4
De vakantie groetjes uit .....
Geplaatst: 30 jun 2007, 02:06
door the blue lobster
In dit topic lijkt het mij leuk om een foto van je MINI te plaatsten vanuit, of in de omgeving van je vakantie adres.
Dit onder het motto, de vakantie groetjes uit ....
FIJNE VAKANTIE allemaal !!!
TBL was vlak voor MINI UNIted in ......

Geplaatst: 30 jun 2007, 09:59
door FunkyRAT
leuk idee Wim! welk deel van France is dat?
ik ga helaas met de vliegtuig op vakantie, misschien dat ik laat in augustus nog een roadtrip ga maken met de MINI..
Geplaatst: 30 jun 2007, 12:05
door Menno
Leuk topic inderdaad
Ik ga nu met vijven op vakantie. Als we met vieren waren geweest waren we met 2 MINI´s via Barcelona naar Ibiza gereden. Had ik zeker leuke plaatjes kunnen schieten daar

Nu een Espace gehuurd, wel leuk om af te raggen maar niet voor een plaatje

Geplaatst: 02 jul 2007, 22:03
door koekie
Hoop dat mijn MINI nu ongeveer in Engeland staat, helaas nog zonder mij!
Geplaatst: 03 jul 2007, 01:15
door amokjeeh
Mijne gaat volgende week rond de 950 km afleggen naar Les Ancizes-Comps, zal een paar plaatjes posten

Geplaatst: 05 jul 2007, 19:33
door Pretty Cooper
Fijne vakantie allemaal 
vakantie groetjes
Geplaatst: 10 jul 2007, 20:54
door SjoeksCooper
Om even verder te gaan met dit topic over vakantie foto's, ik heb mn Mini een weekje uitgelaten in bergen!
Om precies te zijn Oostenrijk en Zwitserland met hier een paar foto's van op de Großglockner. Erg leuk de Mini door de bergen en de haarspeld bochten!
Joost
Geplaatst: 10 jul 2007, 21:10
door maus105
hiken in de ardennen binnekort worden ook leuke fotos zal ze zeker plaatsen
tof idee idd
Geplaatst: 11 jul 2007, 09:17
door florisvandam
Zal eens kijken of ik de MINI in September in mijn koffer naar Curacao kan smokelen
gr.
floris
Geplaatst: 11 jul 2007, 11:30
door Demelza
Welliswaar een foto van vorig jaar, maar hij is zo mooi...
Mini op de top van de Gaviapas.

Geplaatst: 11 jul 2007, 13:14
door LUV2XLR8
Was vorige week (weer) op een business trip naar de UK.
Deze keer Plymouth e.o. Aangezien dat ik er op tijd was, nog ff een beetje rondgereden over heerlijke country roads zoals deze;
En kwam toen dit spoorweg tunneltje tegen, Kodak-momentje:

Geplaatst: 12 jul 2007, 11:49
door Hans
Groeten uit tenerife

Mooie golven hier en weinig Mini´s.. laterrr..

Geplaatst: 05 aug 2007, 17:13
door LUV2XLR8
Inmiddels alweer thuis, maar toch
Vakantiekiekjes uit Les Soulins, Corancy e.o. zoals Nevers, Chateau Chinon, Vezelay, Autun en nog veel meer...
Onze huurcaravan; (hoogseizoenprijs van 295 euries voor een volle week!)
Het circuit Magny-Cours;
Klaar voor de terugreis;
Op de camping was het wel lachen, mensen die om de MINI heen lopen en zich afvragen hoe zo'n auto een caravan van 4,5 meter kan trekken
Meer foto's staan in het foto album
Geplaatst: 05 aug 2007, 17:41
door Blont-007
Ach gossie die bikkel.

Geplaatst: 05 aug 2007, 17:46
door FunkyRAT
magny cours, ben daar heen geweest toen opel calibra's nog DTM reden! brengt goede herinneringen bij me op
Ik ben al lang en breed terug van vakantie (Dubai), heb meer ferrari's lambo's bentley's bugatti's etc gezien dan MINI's. Bij de relatief cheapere hotels zag ik dan eindelijk een MINI:
door de volle zon op de lens is de foto een beetje mislukt, het is gemaakt met een canon powershot, een slr sjouwen bij >40graden is niet te doen. Kleur van de MINI is dat zandkleurtje wat o.a. Erce heeft. Verder had deze de composietvelg web-spoke.
Er is 1 BMW dealer (volgens mij de enige in heel dubai) die nu een aanbouw aan het maken is in ronde vormen, en het is het heel goed mogelijk dat daar de eerste MINI dealer zal vestigen... Dat men dat niet zeker wist komt waarschijnlijk omdat alles en iedereen die wat verkoopt daar expat is. Alle MINI's zijn dus import in dat staatje.