Pagina 1 van 1
Rijverslag Van der Velden Leon FR op autoblog
Geplaatst: 16 jul 2007, 14:35
door k33z
Weer eens wat anders dan een Mini, maar wel leuk leesvoer over een beest van een wagen.
http://www.autoblog.nl/archive/2007/07/ ... post-10104
Geplaatst: 17 jul 2007, 09:01
door k33z
Ik geef het op om nog berichtjes te plaatsen over auto's anders dan Mini op dit forum. Stelletje merkblinden!

Geplaatst: 17 jul 2007, 09:15
door Sid
heb het bekeken, maar vind het een behoorlijk nagatieve test

Geplaatst: 17 jul 2007, 09:15
door FastBunny
Leuk verslagje

In de buurt van Breda rijd ook een Leon FR rond alleen die is ook heftig aangepast, andere uitlaat en het klinkt net alsof die een extra turbo heeft ofzo. Het klonk net zoals de Audio met 500PK tijdens de Autovisie timeattack in ieder geval
En bij het stoplicht is die zelfs met een door Beek getunede MCS Works niet bij te houden

Geplaatst: 17 jul 2007, 09:20
door FastBunny
Sid schreef:heb het bekeken, maar vind het een behoorlijk nagatieve test

Ook in het filmpje is dat inderdaad te merken:
http://www.autojunk.nl/clips/view/131920
Geplaatst: 17 jul 2007, 09:36
door k33z
Ik vind het geen negatieve test. Het is een auto met een aantal eigenschappen die je aan moeten spreken. Motorisch zal iedereen het aanspreken, want het rijdt gewoon erg goed.
De DSG versnellingsbak is super, maar je moet er van houden. Voor sportief rijden is het nogsteeds niet mijn ding.
Het onderstel is superieur kwa rijeigenschappen, maar dit heeft als nadeel dat de auto behoorlijk hard wordt, zeker in combinatie met de 19" velgen.
De aanpassingen zijn dus nogal persoonlijk of het bij je past of niet.
Het is wel een auto die op zandvoort een 2:08 heeft gereden, dus de potentie is er zeker.
Geplaatst: 17 jul 2007, 09:39
door Sid
ja de auto zal best goed zijn, maar vind de test negatief.
Geplaatst: 17 jul 2007, 09:52
door k33z
Ben het deels wel met je eens dat er een negatieve toon in zit.
Ik zou ook liever de insteek van de test anders gezien hebben. Ze hebben al testen gehad met de standaard FR en Cupra. Ik had liever gezien dat ze meer waren ingegaan op de verschillen met de standaard FR en Cupra die ontstaan zijn door de tuning.
Nu zijn er slechts een aantal dingen uit gehaald, maar bijvoorbeeld van het onderstel slechts het nadeel van het stuuge. De voordelen worden niet belicht.
Geplaatst: 17 jul 2007, 09:59
door Sid
juist, terwijl als je die auto bekijkt vanuit een ander perspectief (zoals de auto waarschijnlijk bedoeld is) was het misschien wel een positieve test geworden.
Geplaatst: 17 jul 2007, 10:03
door k33z
Maarja, zelfs dit is fantastische reclame op de drukst bezochte autosite van NL!