Pagina 1 van 1

Mini One R56 te ruil voor echte liefhebber

Geplaatst: 16 dec 2025, 16:15
door gerspee
Ondanks mijn andere ad nu gewoon goed rijdend met ruilblok (127.000 km gelopen) erin en heel veel nieuw incl distributie etc etc etc koppeling +drukgroep nieuwe startmotor enzovoort . Loopt dus erg goed al maanden en inmiddels 3000 km gereden probleemloos en erg zuinig maar nu weer wat aan de achterschokdemper wat gebonk en het wiellager rv of het is bandgeluid .

En ben er beetje klaar mee nu dus zoek een (kleine auto) te ruil alleen met apk en trekhaak benzine en mag automaat zijn ook nog . Dus biedt aan wat je zou willen ruilen aan merk en uitvoering en kijken wel of dat voor mij past . Bouwjaar niet zo belangrijk .

Mijn mini one minimalist is van 2011 met lange apk en veel km op de teller maar zit nu ander blok erin dus telt die natuurlijk qua km's .

Dus ben je liefhebber en zin om dit weer goed te maken en je heb wat leuks qua waarde en uitvoering stuur je bericht . Vind ik het leuk en jij ook worden we het vast wel eens .Afbeelding