Pagina 1 van 1
Hallo leden van de Miniclub!
Geplaatst: 02 mei 2009, 13:48
door Laaurence
Hallo trotse minibezitters en mini-aanbidders!
Aangezien ik hier nieuw ben zal ik me meteen even voorstellen.
Ik ben Laurence de Kort, 17 jaar oud en ik woon in hank. Ik heb mini's altijd al hele mooie auto's gevonden, maar sinds ik gisteren met Blackmini (Nick) ben mee geweest naar de meeting in Breda ben ik helemaal verkocht. Het leuke aan mini's is dat iedere mini anders is, doordat iedereen zijn eigen stijl erin verwerkt. Terwijl als je naar andere auto's kijkt, dan heb ik het idee dat iedereen dezelfde stijl toepast. Daarnaast vind ik de mini gewoon een mooie vormgeving hebben. Ik denk dat ik niet verder hoef uit te leggen waarom ik de mini een mooie auto vind. We denken er nou eenmaal allemaal hetzelfde over, anders zouden we hier niet terecht komen. Aangezien ik zelf nog geen rijbewijs heb en nog niet in het bezit ben van een mini(wat nog wel even zal duren, helaas!!), zal ik jullie hier gewoon op het forum volgen. En af en toe is meekomen met blackmini naar een meeting. Ik wens jullie een fijne dag en veel veilige kilometers in jullie pracht auto's!
Geplaatst: 02 mei 2009, 13:55
door Blont-007
Hey Laurence veel plezier hier, en hard sparen alvast voor je droom!
Dat moet zeker lukken nu met al dat moois in je achterhoofd!
Geplaatst: 02 mei 2009, 14:29
door NicoJ
Hooi,
Komt wel goed hoor, eerst je rijbewijs behalen & dan sparen, sparen, sparen!
Ik dacht ook niet op mijn 17 jaar dat ik deze mini ging rondrijden hoor
Grtz
Geplaatst: 02 mei 2009, 16:21
door shopalicious
Hoi Laurence,
Prima idee om alvast op het forum rond te snuffelen, dan kun je alvast bedenken hoe jouw ultimate mini er uit komt te zien. Hints en tips te over.
Geplaatst: 02 mei 2009, 16:32
door BRG
Hooi Laurence, welkom hier op t forum. Leuk om te lezen dat de McMeeting je zo goed bevallen is. Volgende keer weer van de partij? groet en tot ziens, Huib
Geplaatst: 02 mei 2009, 17:28
door moppie
Welkom op het forum.
Wij rijden al tig jaar mini en MINI. Sinds kort hebben we een Cooper S en ik moet zeggen dat ik er spijt van heb dat de vorige mini "slechts" een cooper was.
Geplaatst: 02 mei 2009, 18:00
door Laaurence
BRG schreef:Hooi Laurence, welkom hier op t forum. Leuk om te lezen dat de McMeeting je zo goed bevallen is. Volgende keer weer van de partij? groet en tot ziens, Huib
Hee! Ja als het mogelijk is (school, werk, vervoer) kom ik graag weer! Ciao
Geplaatst: 02 mei 2009, 18:55
door BigD
Olla,
welkom bij dit gezellig clubbie MINIoten

veel plezier hier en wie weet tot een volgende meet
Greetz BigD
Geplaatst: 02 mei 2009, 19:47
door Berthil
Welkom Laurence,
Veel plezier hier en tot meets ook al is het met een andere Mini rijder mee

Geplaatst: 02 mei 2009, 21:36
door Rini
Welkom Laurence,
Ik woon aan de andere kant van die brug, Raamsdonksveer dus
Veel plezier hier op het forum, en hopelijk z.s.m. een MINI.
Gr. Rini
Geplaatst: 02 mei 2009, 21:40
door Sepp
Hai Laurence. Jouw MINI gaat er ook komen, dat weet ik zeker!
Als het in de kop zit dan gaat het er gewoon niet meer uit.
Gewoon alvast lekker op het forum snuffelen en naar de meetings meekomen en over een tijdje staan we met z'n allen jouw trots te bewondern. Gewoon je droom blijven najagen, that's all...

Geplaatst: 03 mei 2009, 12:23
door Laaurence
Hallo, dank voor alle leuke en positieve reacties. Nu eerst nog even 18 worden en het rijbewijs halen en blijven door sparen voor die mini. Tot die tijd kan ik er alleen nog maar over dromen

.
@rini.odette
Grappig om te horen dat je zo dichtbij woont. Ik zit zelf op school in t'veer. en ik werk ook in raamsdonksveer bij de BE (benzinestation tegenover het ganzewiel) Dus mocht je een keer in de buurt zijn en ik ben aan het werk, kom even langs dan zal ik met plezier je mini bewonderen!
Laurence
Geplaatst: 03 mei 2009, 22:22
door Rini
Zo af en toe tanken we daar met de MINI.
Ik woon in de wijk tegenover het Dongemond college. Aan de andere kant van de doorgaande weg zeg maar.
Als je een groen monster ziet rijden, dan zijn wij dat
Ook te herkennen aan de newminiclub sticker op de achterruit.
Gr. Rini
Laaurence schreef:Hallo, dank voor alle leuke en positieve reacties. Nu eerst nog even 18 worden en het rijbewijs halen en blijven door sparen voor die mini. Tot die tijd kan ik er alleen nog maar over dromen

.
@rini.odette
Grappig om te horen dat je zo dichtbij woont. Ik zit zelf op school in t'veer. en ik werk ook in raamsdonksveer bij de BE (benzinestation tegenover het ganzewiel) Dus mocht je een keer in de buurt zijn en ik ben aan het werk, kom even langs dan zal ik met plezier je mini bewonderen!
Laurence