Pagina 1 van 1

Even voorstellen: Mtijn oftewel Martijn

Geplaatst: 13 feb 2011, 20:00
door Mtijn
Hallo iedereen,

Heb met sommige van jullie al contact gehad, al langer aanwezig op dit forum. Leuke tijdbesteding om te lezen over hoe andere hun Mini's mooier en mooier weten maken!

Zelf ook opzoek naar een mooie Mini Cooper S R53/R56. Budget nu zal naar een R53 gaan. Hoop dat iemand hier met een R56S ooit Fabian achterna gaat >) die ik helaas gemist heb :roll: Suggesties zijn altijd welkom. Kleuren die ik het liefst heb op een R53 zijn hyper blue of indy blue. Kleuren van een R56S vind ik blauw/grijs/zwart/wit het mooist :)

Hoop voor de zomer een Mini te hebben zodat ik deze zomer kan gaan modden :mrgreen:

Importeren uit Duitsland is voor mij ook een optie. Iemand enig idee of het makkelijk onderhandelen is met Duitse dealers? Ik neem namelijk aan dat hun minder kosten moeten maken doordat ze geen garantie (kunnen) geven?

Gr. Martijn - 'Mtijn'

Geplaatst: 13 feb 2011, 22:22
door Zeeuws meisje
Hoi Mtijn, leuk een Zeeuws Vlaming. Succes met zoeken er is heel veel leuks te koop.
:rijden Misschien komen we elkaar tegen in Terneuzen.

Geplaatst: 14 feb 2011, 15:43
door cooperbol
Hallo Martijn,

Welkom bij de club en ......

.................................succes met het zoeken naar de juiste MINI binnen je budget :P :) :D

Geplaatst: 14 feb 2011, 17:45
door mini cabrio
Welkom martijn!!

altijd leuk, een jongeling erbij ;) :D (voel ik me niet zo heel eenzaam meer hier...) :lol: :mrgreen:
de plannen die je heb klinken ook erg goed!! je gaat vast enz eker wel een keer wat vinden naar jou smaak ;) Succes :icon_top:

Groet,

Mark

Geplaatst: 14 feb 2011, 18:13
door Floor-is
Hoihallo en welkom :)

Geplaatst: 14 feb 2011, 20:03
door Mtijn
bedankt allemaal :) !