Pagina 1 van 2

Toch maar lid geworden

Geplaatst: 10 mar 2011, 23:48
door RichC
hallo allemaal,
ik heb me eindelijk toch maar een keertje aangemeld voor het mini forum,
kben dus richard, ben 21 jaar en kom uit noordwijk en ben sinds 2008 de trotse eigenaar van me r56 cooper s jcw
binnekort zal ik er effe wat foto's op plaatsen kmoet eerst ff uitzoeken hoe dat moet haha
hij is laser blue metallic met een wit dak en heeft onderandere het jcw aerodynamica pakket erop zitte inclusief onderstel en de rest van het leuke spul uit de works folder ik heb er inmiddels net aan 35000 km opzitte en het enigste wat ik er nog steeds in wil zetten zijn de works sport stoelen maar aangezien ik niet weet of ik er wel lekker in zit moet ik dat eerst maar een keertje uit gaan zoeken voordat ik ze koop.
nah zoals ik al zei binnekort komen de foto's en iedereen met tips khoor ze graag khoop dat ik hier veel plezier ga beleve
gr richard

Geplaatst: 10 mar 2011, 23:53
door Berthil
Welkom Richard.

Veel plezier hier en tot meets :rijden

Geplaatst: 11 mar 2011, 08:32
door JeroenV
Welkom Richard!

Geplaatst: 11 mar 2011, 09:39
door mini cabrio
Welkom Richard!!

Veel plezier hier op de club, je mini klinkt al erg goed 8)

Over die stoelen, ik heb daar nog nooit negatieve verhalen over gehoord, er is zelfs iemand die in zn JCW met die stoelen heen en terug naar Portugal is gereden, en zei nergens last van te hebben... volgens mij zijn het dus best comfortabele stoeltjes :lol:

We zien de foto's wel verschijnen van je bakkie ;) :mrgreen:

Groet,

Mark

Geplaatst: 11 mar 2011, 10:50
door RichC
@mini cabrio
ik had de verhalen gelezen dat ze erg lekker zitten maar ik las ook dat er een jonge was die met ze 1.90 al bijna tegen het dak aanzat met zijn hoofd en dat ze kruin het dak zelfs al aanraakt ik weet nie of daar nog 4 cm extra bijkan aangezien ik 1.94 ben snap je
En de foto's gooi ik er denk ik vanavond of morge op dus je ziet ze vanzelf verschijnen
Groet Richard

Geplaatst: 11 mar 2011, 11:39
door speedy
stoelen zijn idd vrij hoog maar als je een panorama dak hebt moet het wel lukken met 194 :mrgreen: ik heb er ook wel eens ingezeten en ging prima (193 :wink: ) ligt er ook nog aan wat voor kapsel je hebt :lol:

Geplaatst: 11 mar 2011, 11:49
door mini cabrio
inderdaad, kan best :P ik heb er bij rob in gezeten (mushrob) en paste met mijn 1.95 ook prima ;)

en wat speedy zegt, t scheelt ook weer wat als je je kop gewoon kaal scheert... :lol: :mrgreen:

Geplaatst: 11 mar 2011, 11:52
door Fred
Hebben jullie echt geen problemen? Mijn stoel staat op het laagste en zo groot ben ik nu ook niet (1.82). Maar zit je niet 'n stuk lager in die jcw stoelen?

Geplaatst: 11 mar 2011, 12:30
door mini cabrio
In onze cabrio staat de stoel ook op zn laagst, en heb dan nog zat ruimte over tussen het dak (als dat er al op zit :P ) maar ik heb ook maar 5 minutjes in die van rob gezeten, maar het is mij toen echt niet opgevallen dat ik met me kop ergens tegenaan zat, of iets ligt aan raakte... (wat ik in mijn eigen auto dus wel heb :evil: )

Geplaatst: 11 mar 2011, 23:12
door RichC
@ fred
ik dacht dus ook dat de stoelen lager zouden zitten dan de normale stoelen maar het schijnt dus niet zo te zijn helaasss..
@ mini cabrio
weet jij toevallig of ik er dan geen last van zou hebben aangezien ik geen panorama dak heb ;)

Geplaatst: 11 mar 2011, 23:16
door BlueCooperS
Hoi Richard,

Welkom hier 8)
Kom maar op met foto's van je mooie MCS :)
Je hebt wel een hele mooie kleur :wink:

Geplaatst: 11 mar 2011, 23:37
door RichC
@ blue cooper s

kheb de foto's net online gezet bij show your ride ;) laat maar wete of het hem goed staat ik vind persoonlijk van wel :D
ze staan onder mini r56 jcw

Geplaatst: 12 mar 2011, 15:10
door Daveke
De JCW sparco's hebben ook een hogere 'zit' dan de normale sportstoelen

Geplaatst: 12 mar 2011, 15:27
door cooperbol
Hallo Richard,

Welkom bij de club en...... :lol:

.................................nog vele veilige en fijne kilometers in je kleine bommetje :) :D :P