Pagina 1 van 1

Mini One R56

Geplaatst: 03 mei 2012, 10:13
door B5TDI
Hallo,

Ik ben nieuw hier en heb me even aangemeld omdat mijn vrouw een witte Mini One uit 2007 heeft gekocht en deze word deze week geleverd. De auto is vrij standaard en dus staan een setje dikke wielen en evt een mooi leersetje op de verlanglijst.

Mijn nickname is B5TDI en dat is omdat ik al bijna 12 jaar in inmiddels de derde Passat (B5) TDI rijdt. De huidige is van 2002 en inmiddels de 3 ton gepasseerd. Voorzien van een andere turbo en software rijden we daar nog steeds met plezier in rond. Nog nooit op de rollenbank gehad, maar moet rond de 200 pk hebben nu.

Ik heb me hier aangemeld omdat ik graag meer wil weten over de Mini en de bijbehorende problemen en mogelijkheden.

Groeten,

Jan-Roelof

Geplaatst: 03 mei 2012, 19:14
door jmq
:)( Welkom bij de club.

Heel veel rijplezier gewenst.

Geplaatst: 03 mei 2012, 19:24
door MinionePw
Welkom,

Nog een witte one erbij! :dansen

Geplaatst: 03 mei 2012, 20:10
door cooperbol
Welkom bij de club en.... :lol:

..............................heel veel rijplezier in de MINI van je vrouw.. :P :) :D

Geplaatst: 03 mei 2012, 20:15
door BlueCooperS
Moi Jan Roelof,

Een bekende van de tdiclub.
Dat wordt straks zelf in de Mini rijden :mrgreen:

Geplaatst: 03 mei 2012, 22:26
door B5TDI
BlueCooperS schreef:Moi Jan Roelof,

Een bekende van de tdiclub.
Dat wordt straks zelf in de Mini rijden :mrgreen:
Ha Johnny,

Ik zal er best eens in rijden, maar vooralsnog ga ik er vanuit dat ik nu weer meer in de Passat mag rijden 8)

Geplaatst: 03 mei 2012, 22:30
door BlueCooperS
B5TDI schreef:
BlueCooperS schreef:Moi Jan Roelof,

Een bekende van de tdiclub.
Dat wordt straks zelf in de Mini rijden :mrgreen:
Ha Johnny,

Ik zal er best eens in rijden, maar vooralsnog ga ik er vanuit dat ik nu weer meer in de Passat mag rijden 8)
Zo is het hier ook begonnen :lol:
Eerst de vrouw aan de Mini,en na een paar keer rijden was ik ook verkocht 8)

Geplaatst: 04 mei 2012, 22:09
door Smeed
Hoi,
Welkom aan boord, mijn man Rob Clubman is ook snel besmet geraakt met het Mini virus na het rijden in mijn R53 heeft hij zijn Passat TDI na 4,5 ton verkocht, en een mooie HC Clubman gekocht.
Samen hebben we elke dag veel Mini drive plezier.
We wensen jullie hetzelfde !!! :lol: