Pagina 1 van 2

Mijn eerste Mini...? JAWEL! Gekocht! Zie p. 2

Geplaatst: 01 jan 2013, 21:04
door MiniV
Nou, het ziet ernaar uit dat hij gaat komen. Mijn eerste Mini! En dat ik het serieus meen, blijkt er wel uit dat ik me maar vast op dit forum heb aangemeld..

Ben al zo'n 2 maanden op zoek. Eerst wilde ik per se een rode of blauwe. Toen een witte. Nu een zwarte.. Of missch toch dark silver? :lol:

Hij mag van mij in ieder geval wat aardigs hebben. Striping, andere spiegelkapjes, dat werk. Financien laten me uitkomen op een Mini uit 2007. Dan zit er in ieder geval een hoop op en aan. Momenteel rijd ik in een A5 dus vind het wel plezierig als m'nMini straks nog een beetje luxe aanvoelt :oops:

Wat ik wel jammer vind is dat er kennelijk moeilijk aerokits verkrijgbaar zijn voor de R53. Want dat maakt em toch een stuk leuker!

Afijn, ik laat nog wel weten wat het wordt!

Tot later!

Geplaatst: 01 jan 2013, 21:14
door cooperbol
Welkom bij de club en.. :lol:

..............................veel pleizer naar het zoeken... :P :D

Geplaatst: 01 jan 2013, 21:52
door jerroo
voor nu dan welkom en suc6 met de zoektocht, we horen en zien :Foto graag wat het is geworden :)

Geplaatst: 01 jan 2013, 22:29
door Smeed
Welkom aan boord hierzo !!!

Je maakt ons wel ergggg nieuwsgierig en bent al verwend als je in een A5 rijd, :lol:
Een R53 geeft je ECHT HET kartgevoel hoor :mrgreen:

Suc6 met je zoektocht en veel plezier hier :icon_top:

Greetz Karin.

Geplaatst: 01 jan 2013, 23:07
door MiniV
Tsja Karin als ik die van jou zie denk ik.. Missch toch idd maar dark silver :P

Ik wil deze week de knoop doorhakken dus ik laat het nog wel weten. En ja, dat het anders rijdt dan een A5.. :shock: . Maar daar bereid ik me op voor. En heb tegen manlief al gezegd: nou mag jij de family car aanschaffen. Mamma wil even spelen!!

Groeten,
Na

Geplaatst: 01 jan 2013, 23:18
door lucas
Hey MiniV, welkom hier. 8)

Geplaatst: 01 jan 2013, 23:19
door Smeed
Nou ik ben reuze benieuwd hoor, waar je verliefd op wordt :lol:

FOTO'S !!!!!

van je nieuwe liefde zijn verplicht hier :mrgreen:

Greetz Karin.

Re: Mijn eerste Mini...?

Geplaatst: 01 jan 2013, 23:26
door Marcel Always Open
MiniV schreef:... Financien laten me uitkomen op een Mini uit 2007. Dan zit er in ieder geval een hoop op en aan...
MiniV schreef:... Wat ik wel jammer vind is dat er kennelijk moeilijk aerokits verkrijgbaar zijn voor de R53. Want dat maakt em toch een stuk leuker! ...
Hmmmm, de combinatie van deze twee opmerkingen doen mij toch een beetje aarzelen. Een Hatchback Mini uit 2007 is type R56, en vervolgens heb je het over R53 onderdelen (2002-2006). Zit hier een denkfoutje in?
Ook voor de R53 zijn gewoon nog aerokits te verkrijgen, neem maar eens met Spenki contact op.

MiniV schreef:Momenteel rijd ik in een A5 dus vind het wel plezierig als m'nMini straks nog een beetje luxe aanvoelt :oops:
Omdat je toch wel een beetje luxe gewend bent, zou ik dan een tweede-generatie (R56) kiezen. Die versie is beduidend comfortabeler dan een 1e generatie (R53).

Geplaatst: 01 jan 2013, 23:29
door Smeed
MiniV schreef:Tsja Karin als ik die van jou zie denk ik.. Missch toch idd maar dark silver :P

Ik wil deze week de knoop doorhakken dus ik laat het nog wel weten. En ja, dat het anders rijdt dan een A5.. :shock: . Maar daar bereid ik me op voor. En heb tegen manlief al gezegd: nou mag jij de family car aanschaffen. Mamma wil even spelen!!

Groeten,
Na
Die verdeling hebben wij ook gemaakt, mijn manlief Rob Clubman heeft ook de " family car" aangeschaft, een Mini Clubman :icon_top: dus ik zou zeggen ......

Doeiiiiiii A5 als family car en WELKOM Mini Clubman als family car ook bij jullie, dat zou toppie zijn :dansen

Suc6 met het uitkiezen van 2 nieuwe Mii's en de inruil van die A5, hihihi.

Greetz Karin.

Geplaatst: 01 jan 2013, 23:33
door MiniV
Hah daar val ik dan mooi meteen door de mand als beginner... Ik weet t eerlijk gezegd niet, Marcel. Dacht dat een Cooper s uit 2007 een R53 was. Het oudere type liep toch ongeveer t/m 2006? Wat is dan een R50?

In ieder geval is een van de Mini's die ik op het oog heb van juli 2007.

Geplaatst: 01 jan 2013, 23:36
door Marcel Always Open
R50 One of Cooper hatchback
R53 CooperS hatchback

LIJST

Je kan natuurlijk ook een R53 kopen die pas in 2007 op kenteken is gezet, (maar geproduceerd in 2006 of eerder). De genoemde jaartallen zijn altijd de productiejaren.

Geplaatst: 01 jan 2013, 23:39
door MiniV
Ik lees je bericht nu pas wat beter. Ik bedoel dus inderdaad een 2e generatie, dus kennelijk de R56 :) . Is voor dat type een aerokit ook nog goed te vinden?

@Karin es kijken of ik manlief een BMW of Audi uit z'n hoofd kan praten... :wink:

Geplaatst: 01 jan 2013, 23:48
door Smeed
@Karin es kijken of ik manlief een BMW of Audi uit z'n hoofd kan praten... :wink:[/quote]

Koop jij eerst die R53 of ja die R56 ( 2007 ) dan, en laat hem er eens in rijden hihihi.
Toen vervloog Rob zijn Audi wens als sneeuw voor de zon en werd die per direct besmet met het Mini virus.
Dit is een gevaarlijk virus wat snellllllllll om zich heen grijpt en erg besmettelijk is.
:lol: :lol: :lol:

Suc6 !!!!

Geplaatst: 03 jan 2013, 18:35
door moinu
WELKOM !!!! :)(

Succes :yeah