Pagina 1 van 1
Even voorstellen
Geplaatst: 24 mar 2013, 10:19
door relisys
Hallo allemaal!
Ik ben Stephan, 24 en woon in Almere.
Na 1,5 jaar met de motor woon-werkverkeer gereden te hebben, ging dit 2 weken geleden bijna fout... Een blokkerend voorwiel bij een noodstop, en de mazzel dat het met de reflexen goed zit en ik de glimmende kant boven heb gehouden, toch maar besloten om het motorrijden weer alleen als hobby te gaan zien.
Na deze beslissing moest er natuurlijk wel een auto komen waar ik wel met plezier in zou rijden... Het nodige zoekwerk leverde uiteindelijk een mini cooper uit 2002 op waar mijn vriendin ook direct verliefd op geworden is. En zo rijd ik nu sinds een halve week in een mini rond!
Optisch kan er nog een genoeg aan gedaan worden. Er zitten de nodige restyle deukjes in en ook de lak zit vol met vuil, dus ik hoop hierover de komende tijd op het forum een hoop wijzer te worden!
Geplaatst: 24 mar 2013, 10:26
door Ronsworld
Welkom Stephan.
Geplaatst: 24 mar 2013, 10:58
door blackrider
nou dan hiervan ook maar de glimmende kant bovenhouden he
welkom en veel rijplezier
Geplaatst: 24 mar 2013, 12:47
door jerroo
welkom. veel veilige km met de mini, het voorjaar komt eraan, zoals je op het forum kunt lezen is er veel activiteit op het poetsen/detailen momenteel, dus je had geen beter moment kunnen kiezen, zie groupbuy voor poets spullen, suc6

Geplaatst: 24 mar 2013, 12:51
door kwiebje
Welkom hier op het forum en veel plezier hier

:D
Geplaatst: 24 mar 2013, 13:22
door Andor
Welkom Stephan! Veel rijplezier en tot meets!
Geplaatst: 24 mar 2013, 14:20
door Deroo
Welkom! Weer een mooie originele 1st gen R50. Goeie keus Stephan.
Met twee wielen meer kun je even snel een bocht nemen.
Geplaatst: 24 mar 2013, 15:08
door edwin-s
Welkom hier

Geplaatst: 24 mar 2013, 16:06
door relisys
Bedankt voor het warme welkom!
Vandaag met het koude weer helaas niets aan de buitenkant kunnen doen. Wel alvast het dashboard gepoetst en na wat rondkijken op het forum ook even het lager van de stuurkolom ingespoten om het 'kraakje' bij insturen te laten verdwijnen.
Heerlijk om rond te kijken op het forum en ideetjes op te doen.
Geplaatst: 25 mar 2013, 09:39
door Nickjuh
Veel plezier met jullie Mini!
Geplaatst: 26 mar 2013, 19:43
door moinu
WELKOM !!!!
Heel veel MINI rijplezier

Geplaatst: 27 mar 2013, 21:15
door cooperbol
Geplaatst: 30 mar 2013, 18:14
door relisys
Weekend, dus weer tijd om met de mini aan de slag te gaan.
De buitenspiegel aan de passagierskant vervangen. De spiegel die erin zat vertekende het beeld naar achter doordat er een vergroting in zat. Nu vervangen door een spiegel met gewoon beeld. Wat me opviel is dat er op zowel de nieuwe als oude spiegel een aansluiting zit voor verwarming en de bekabeling ook in de auto zit. Hoe wordt de verwarming hiervoor in/uitgeschakeld?
Daarnaast aan de slag gegaan met de ruitensproeier aan de achterkant. Deze werkt niet, maar de pomp ging wel aan. Inmiddels is duidelijk dat het probleem zit in de doorvoer (holle bout) van binnen naar buiten. Tot aan de slangetjes in de achterklep komt de vloeistof wel. Helaas niets in huist om dit buisje grondig schoon te maken, dus dat moet binnenkort nog maar eens gebeuren. Helaas is tijdens het demonteren ook het nippeltje aan de binnenkant van de achterklep afgebroken, dus moet snel langs de dealer voor een nieuwe.
Geplaatst: 12 mei 2013, 15:53
door relisys
Inmiddels de ruitensproeier achter gefixt met hulp van Spenki. Hij had het afgebroken nippeltje nog liggen. Bij de dealer konden ze me alleen helpen met een volledig nieuwe ruitenwisser motor, omdat het nippeltje geen los onderdeel bleek te zijn.
En met kroningsdag de tijd genomen om de motorkap eens goed te kleien. Na een hoop uurtjes voelt deze nu weer glad in tegenstelling tot de rest van de auto die dus ook stap voor stap onder handen genomen zal worden.
Vandaag alleen ff de knipperlichten aan de voorzijde vervangen door zilveren bolletjes en aan de bestuurderskant de fitting vervangen. Bleek dat de bevestigingspunten afgebroken waren, maar gelukkig kon Cooperke S me hieraan helpen, net als de zilveren lampjes!