Pagina 1 van 1

Ook even voorstellen, Wendy

Geplaatst: 07 aug 2013, 19:26
door Wendy106
Zal me hier ook even voorstellen aangezien ik al een tijdje mee zit telezen.

Ben Wendy 27 jaar oud en werk in het dagelijkse leven in de verzekeringen bij een tussenpersoon. Al sinds de mini uit is al gek van mini's maar eigenlijk nooit van gekomen er een terijden.

Begonnen met een Peugeot 106, daarna een Seat Ibiza een tijdje een golf 3 cabrio gehad. Deze verkocht omdat het echt niet praktisch was. Een Seat leon topsport gereden en toen een Audi S3 (mijn man is gek van audi's vandaar, maar ik was er niet echt gek van). Tot mijn grote verassing paar weken terug belde m'n man dat hij een verassing voor me had... Mijn eigen mini cooper :D

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Gaat om een Cooper in pepper uitvoering met o.a stoelverwarming, schuif kantel dak enz.. erg blij mee natuurlijk. Enigste wat we tot nu toe hebben veranderd zijn de 18 inch wielen, en de auto gaat binnenkort naar de spuiter voor een Parelmoer wit dak en de neus opnieuw laten spuiten.

Wil dan nog een setje verstralers erop, andere grille enz maar eerst maar eens genieten. Hoop hier nog een tijd leuk mee tekunnen lezen en aanwezig tezijn :D

Re: Ook even voorstellen, Wendy

Geplaatst: 07 aug 2013, 20:29
door louisvdd76
Welkom en veel plezier met je Mini! Net op tijd om 1 september mee te rijden met de Rit Limburg Noord-Zuid ;-)

Re: Ook even voorstellen, Wendy

Geplaatst: 07 aug 2013, 20:36
door Spi
Welkom en veel plezier met je Mini :rijden

Re: Ook even voorstellen, Wendy

Geplaatst: 07 aug 2013, 21:31
door cooperbol
Welkom bij de club en... :D

..............................heel veel rijplezier in je Cooper... :P :) :D

By the way.. Leuke verassing :shock: :) :D

Re: Ook even voorstellen, Wendy

Geplaatst: 07 aug 2013, 22:47
door DaYaCol
Welkom

De keuze voor de andere velgen is een goede keuze.
Suc6 met je mini

Re: Ook even voorstellen, Wendy

Geplaatst: 08 aug 2013, 10:18
door 2Kaatjes
Wauw, mooie bolide. Veel plezier en welkom hier!

Re: Ook even voorstellen, Wendy

Geplaatst: 08 aug 2013, 17:53
door kwiebje
Welkom hier op het forum en veel plezier met de mini! :)

Re: Ook even voorstellen, Wendy

Geplaatst: 14 aug 2013, 12:10
door moinu
WELKOM !!! :)(

Heel veel MINI rijplezier :rijden

Re: Ook even voorstellen, Wendy

Geplaatst: 28 aug 2013, 21:39
door de pizzaman
Hey Wendy,

Veel plezier met je Mini, en als je verstralers zoekt: Er staat op marktplaats een advertentie van RVS verstralers voor € 85,- . Zomaar ff een tip :)

Re: Ook even voorstellen, Wendy

Geplaatst: 26 aug 2014, 09:20
door Wendy106
Dat is lang geleden :o

In ieder geval is de mini naar mijn smaak geworden met de mistlampjes voorop en wat kleine dingen.

Maar a.s weekend gaan we mijn nieuwe mini ophalen en hoop dan een stuk actiever teworden hier.

Is een 2005 model R53 Cooper S geworden met beekman tuning en verder full options. Wilde graag weer een panorama dak en dat is gelukt samen met origineel navi, harman en kardon audio systeem enz.

Zitten op dit moment jcw velgen onder maar die gaan eronder uit en weer mijn eigen 4 spaaks eronder.

Nu willen we mijn eigen mini gaan verkopen, wat zou nog een realistische prijs zijn voor een 2002 mini met 190k op de klok. Gaat om een cooper met alle opties op navigatie na (verwarmde stoelen, panorama dak etc). Staat dan op cooper S wielen. Zou 4000 nog reeel zijn ?

Re: Ook even voorstellen, Wendy

Geplaatst: 01 sep 2014, 10:00
door Wendy106
Inmiddels mini verkocht, nog niet eens op marktplaats maar via via binnen 2 dagen verkocht.

Dit is de nieuwe !

Afbeelding

Hiervoor ook een project pagina geopend :wink:

Re: Ook even voorstellen, Wendy

Geplaatst: 01 sep 2014, 10:41
door Jonn
Gave kleur! Mooie car.

Re: Ook even voorstellen, Wendy

Geplaatst: 01 sep 2014, 13:15
door Martijnmini
Mooi hoor,

Zijn dat JCW velgen?

Re: Ook even voorstellen, Wendy

Geplaatst: 01 sep 2014, 13:37
door Wendy106
Ja inderdaad 17 inch jcw velgen.

Twijfelde eerst voor andere maar begin eraan tewennen ondertussen :D

Re: Ook even voorstellen, Wendy

Geplaatst: 01 sep 2014, 17:03
door Martijnmini
Twijfelen aan andere.... Dit zijn de mooiste velgen die er zijn.
Ik vind die verstralers in de gril erg gaaf, die staan nog op mijn verlanglijst. ik zag dat een orginele set best prijzig is.

Veel plezier met je mini