Pagina 1 van 1

Luigi1515 - even voorstellen! Geplande aankoop MINI

Geplaatst: 22 aug 2016, 10:03
door luigi1515
Beste MINI-liefhebbers,

Na 5 jaar een MGF te hebben gereden (en ook actief te zijn geweest op het mgf.be forum) heb ik deze auto verkocht. Samen met mijn vriendin ben ik nu op zoek naar een MINI. En aangezien de fora een bron van informatie zijn, heb ik mij hier aangemeld.

Momenteel ben ik bezig zoveel mogelijk informatie te verkrijgen omtrent de verschillende modellen MINI's. En uiteraard op zoek naar een model dat voldoet aan onze wensen. Wij hebben op dit moment de volgende wensen:
- model van 2009 of nieuwer.
- minder dan 100.000 km.
- geen witte / zilvere (liefst een blauwe / zwarte).
- airco
- geen cabrio
- budget EUR 10.000,= (heb nog een extra potje waarmee ik zelf nog aanpassingen wil doen)

Mogelijk dat het budget in combinatie met het bouwjaar een probleem wordt. Dat realiseer ik me na het bestuderen van de verschillende autosites.

Momenteel hebben we dit model op het oog:
http://www.autotrader.nl/auto/mini-one/ ... 14-pepper/

Met wat aanpassingen (andere velgen), meer zwarte accenten enzovoorts, denk ik dat we er wel iets moois van kunnen maken. We overwegen dan ook deze auto te gaan bezichtigen en een aankoopskeuring te laten uitvoeren.

Ik houd jullie op de hoogte!

Alle tips en tricks zijn welkom!

Groetjes,
Luuk

Re: Luigi1515 - even voorstellen! Geplande aankoop MINI

Geplaatst: 22 aug 2016, 10:22
door ArCadE
Hoi Luigi1515, welkom hier. De kleur is in ieder geval apart, ik ben hem nog niet eerder tegengekomen.

Re: Luigi1515 - even voorstellen! Geplande aankoop MINI

Geplaatst: 22 aug 2016, 10:59
door luigi1515
De kleur is volgens mij Oxygen Blue.

Re: Luigi1515 - even voorstellen! Geplande aankoop MINI

Geplaatst: 22 aug 2016, 11:20
door luigi1515
Ik heb de MGF altijd met veel plezier gereden. Maar voor iemand die 1.91 is, kan ik me voorstellen dat een MGF een stuk minder comfortabel is! Mijn collega's (allebei rond de 1.95) hebben er wel eens in gezeten, maar dat was met de knietjes tegen het stuur haha.

Ik heb de advertentie gezien en eens aan mijn vriendin doorgestuurd. Kijken wat zij ervan vindt. Bedankt voor de tip!

Re: Luigi1515 - even voorstellen! Geplande aankoop MINI

Geplaatst: 22 aug 2016, 14:07
door Baseman
Welkom op het forum Luigi en succes met jullie zoektocht naar de voor jullie ultieme MINI.

Re: Luigi1515 - even voorstellen! Geplande aankoop MINI

Geplaatst: 22 aug 2016, 14:11
door davebv
Welkom hier luigi !


veel lees en zoek plezier aangaande Mini

Re: Luigi1515 - even voorstellen! Geplande aankoop MINI

Geplaatst: 22 aug 2016, 16:55
door luigi1515
Bedankt!!