Pagina 1 van 4
Voor het eerst een Mini
Geplaatst: 13 apr 2007, 00:44
door Formula
Hallo allemaal, mijn naam is Fenneke en ik ben sinds afgelopen dinsdag 11 april de trotse eigenaar van een nieuwe mini cooper.
Hij is pepper white, met striping op de motorkap en het dak is pepper white- zwart geblokt.
Ik had een nieuwe auto nodig en ben proefritten gaan maken. Mijn eerste proefrit was met een mercedes A. Leuke auto en was ook van plan die te kopen tot ik besloot om toch voor de gein maar naar de Mini dealer te gaan.
Zijn echt super geholpen daar (Mini Veenendaal, Linda) en na de proefrit was ik verkocht! Wat een auto! Eind februari de auto samengesteld en deze week opgehaald. Echt super snel!
Hoorde van de tour in Amersfoort, kom ik ook vandaan, dus heb me snel ingeschreven bij de mini club en de tour.
Ben benieuwd hoe het op zo'n dag er aan toe gaat. Lijkt me erg leuk. Kaartjes voor de mini dagen op Zandvoort zijn ook al besteld. Niet te geloven wat een auto allemaal met je kan doen!
Groetjes Fenneke

Geplaatst: 13 apr 2007, 00:47
door coendek
welkom op het forum enne... succes met de mini gekte....
coen
Geplaatst: 13 apr 2007, 00:52
door Berthil
Hallo Fenneke en welkom op het forum.
Tot meets bij KiKa en in Zandvoort

Geplaatst: 13 apr 2007, 01:07
door henkietenk
Welkom! Erg mooie MINI heb je!!! Veel plezier op het forum en tijdens de ritten!
Grtz Henk
Re: Voor het eerst een Mini
Geplaatst: 13 apr 2007, 07:09
door Robert
Formula schreef:
Hallo allemaal, mijn naam is Fenneke en ik ben sinds afgelopen dinsdag 11 april de trotse eigenaar van een nieuwe
mini cooper.
<knip>
Welkom, geniet van de nieuwe MINI. Maar blijkbaar gaat dat al heel goed, en ben je zo onder de indruk van de bolide dat je niet eens gemerkt hebt dat 11 april op een woensdag valt...

(Time flies when you're having fun!)
Geplaatst: 13 apr 2007, 08:33
door Arjan
Hoi Fenneke!
Tof dat je je meteen hebt aangemeld voor deze rit voor KiKa. Ben je gisteren trouwens tegengekomen op de Maatweg in Amersfoort rond de klok van 2200uur. Je had de sokken er al aardig in
Veel plezier met de mooiste kleur die er is en tot 22 april, stadsgenoot!!
We komen trouwens door Amersfoort-Centrum de 22e

Geplaatst: 13 apr 2007, 08:37
door Ries
Welkom hier :hi
Wat een leuke binnenkomer zeg met gelijk het bezit van een nieuwe mini. Voor mij is het ook voor het eerst dat ik mini rij en kan zeggen dat het virus ook al is toegeslagen. Zover geen negatieve effecten.

Geplaatst: 13 apr 2007, 08:56
door CooperS-lightningblue
Welkom bij de club. Als je straks de 22ste bent geweest word je denk ik net als velen hier een blijvertje! Verslaafd aan het forum.
Gefeliciteerd met je nieuwe MINI! Rijd lekker he?!

Veel plezier hier op het forum en tot de 22ste April!

Geplaatst: 13 apr 2007, 09:11
door Jenkins
Hoi Fenneke,
Gefeliciteerd met je goede smaak!
En welkom op dit (verslavende) forum.

Geplaatst: 13 apr 2007, 09:19
door Let's MINI
Nog veel plezier ermee.. Tot de 22ste.. Mijn nieuwe Pepper White MINI Cooper D is ook net binnen gekomen.. HIHIHIH.. Lekker dieselen
XXX
Linda ( MINI VEENENDAAL)
Geplaatst: 13 apr 2007, 09:21
door emillio
Hé hallo...welkom hier...
Als ik het goed lees rijden we op 2 motorkapstrepen na in dezelfde Mini....
Goede keus

Geplaatst: 13 apr 2007, 09:41
door kwiebje
Welkom op dit gezellige forum Fenneke! Tot meets binnenkort

:D
Geplaatst: 13 apr 2007, 09:51
door Arjan
@ Emilio: het is je jongste zusje!! en je hebt een knap zusje joh!

Geplaatst: 13 apr 2007, 11:03
door svendekoster
Welkom Welkom!
Ziet er een razend knappe bak uit.
Ik begin me af te vragen of ik ook geen PW had moeten bestellen.
Veel succes ermee!
Geplaatst: 13 apr 2007, 12:56
door Blont-007
Hallo PW vriendinnetje

welkom hier en tot meets bij Kika en Mini United.
