Pagina 1 van 1

Hallo allemaal!

Geplaatst: 07 jan 2020, 13:04
door Spoolder1972
Bij deze even voorstellen,

Peter Spoolder uit het hoge Noord-Westen.
Sinds jaar en dag al lid van de Mini Seven club (+25 jaar) en nu toe aan Mini no 12 & 13 welke van de nieuwe generatie zijn.
De Classic Cooper staat nu in de garage voor grondig en levensverlengend onderhoud.
In 2019 mijn eerste "nieuwe" mini gekocht. Het betrof een Cooper 5 bak...en ja die zit er dus nu ook nieuw in.
End 2019 tegen een schadeauto aangelopen. Betreft een 2008 Cooper S N14 R55 Clubman met JWC body pakket met een defect zuiger.
Inmiddels de auto weer aan de gang gekregen na motorrevisie maar nog wel stoeiende met blijkbaar bekende zaken zoals lage oliedruk en zo. Gaan we ook uitkomen, ben niet bang voor een uitdaging.

Re: Hallo allemaal!

Geplaatst: 07 jan 2020, 14:20
door YannickM
Welkom Peter,

Laat zeker je twee mini's eens zien! Zo een JCW S clubman zal wel een plezier zijn eens die in orde is!
Veel succes gewenst met de reparaties!

Re: Hallo allemaal!

Geplaatst: 07 jan 2020, 20:19
door Schroefie
Van harte welkom Peter op het NewMINIclub forum.

Zo te lezen handig met sleutelen, altijd leuk om te doen als je vooral de ruimte hebt (ontbreekt het bij mij aan).
Onderaan staan nog handige links waaronder naar NewTIS.info, altijd handig als je naar extra informatie op zoek bent zoals schema's, onderhoud etc.

Mvg. Milco

Re: Hallo allemaal!

Geplaatst: 17 jan 2020, 14:36
door Spoolder1972
Foto's komen er aan, De Cooper S (met JCW pakket, is geen echte JCW versie) rijdt inmiddels maar klink wel als een diesel. Heeft waarschijnlijk wat van doen met de Carrillo zuigers die er in gekomen zijn, misschien toch wat Piston Slap. Als daar ervaring mee zijn hoor ik dat graag. Verder is er alles nieuw ingegaan dus de distributieketting zou het niet moeten zijn. Oliedruk blijft ook wel een dingetje, na sensor nummer 3 toch weer alarm bij stationair toerental. Docht dat ik het lek boven had. Nu toch maar een eigen oliedrukset gekocht die wat meer geschikt is voor het doel (0-10 bar ipv 25 bar). Misschien toch de oliepomp die soms wat kuren vertoond.
Met de "gewone" 2001 Cooper weer een stapje verder. Na de Laser straight pipe en Cooper S bumper achter nu ook het K&N filter erin. Een kijken of we op de 125pk kunnen komen. Aan het geluid ligt het in ieder geval niet :rijden

Re: Hallo allemaal!

Geplaatst: 17 jan 2020, 15:36
door Spoolder1972
Schroefie schreef:
07 jan 2020, 20:19
Van harte welkom Peter op het NewMINIclub forum.

Zo te lezen handig met sleutelen, altijd leuk om te doen als je vooral de ruimte hebt (ontbreekt het bij mij aan).
Onderaan staan nog handige links waaronder naar NewTIS.info, altijd handig als je naar extra informatie op zoek bent zoals schema's, onderhoud etc.

Mvg. Milco
Had de mogelijk zelf te mogen ontwerpen en bouwen, garage spec was geen concessie toen we het lieten ontwerpen #Zogrootmogelijk
Maar ook een grote garage is geen garantie voor ruimte hoor....staat ook zo vol met mini's en tweewielers.....