Pagina 1 van 1

Even voorstellen..

Geplaatst: 21 nov 2007, 10:41
door Marcel2fast4u
Ik zit al bijna een jaar op dit forum ongeveer maar heb me nog nooit even voorgesteld :|. Nu toch maar even doen dan.

Ik ben Marcel, 24 jaar en sinds een krappe week in het bezit van een 2002 MCS Chili in het zwart met een wit dak, witte spiegels en custom :) witte velgen.

Had hiervoor een jaar lang ongeveer een Cooper uit 2002 maar zat de hele tijd al te kijken naar een MCS. Heb er ongeveer 500 kilometer opzitten in de S en man man wat een auto, toch wel even een wereld van verschil met de Cooper, alhoewel die ook al geweldig reed.

Korte introductie, maar omdat ik al bijna elk topic :D doorgelezen heb, heb ik me bij deze toch maar even voorgesteld.

Grtn

Geplaatst: 21 nov 2007, 10:55
door coendek
Marcel... waar kom je vandaan???

ik ken "Marcel2fast4u" ergens van....

have fun met de verslaving ;)

Coen

Geplaatst: 21 nov 2007, 11:07
door Marcel2fast4u
He Coen,

Ik kom uit friesland, Kollum. Ik heb toen van jou die spoiler gekocht volgens mij voor op de Cooper destijds, toch? Weet jij trouwens ook hoe ik kan zien of ik een 2003 model heb of een 2002, ik hoorde via de 12v in de kofferbak die er bij mij niet inzit maar wel zon plastic dummy ding, en via de rembloksensoren die ik niet kan zien of ze er wel of niet op zitten :).

Fun hebben gaat wel lukken! :)

Geplaatst: 21 nov 2007, 13:19
door Berthil
Welkom Marcel.

Eind 2002 is er een wijziging geweest aan de voorwielophanging (dus al kort na de introductie van de Cooper S). Als je even op realoem.com kijkt naar beide jaartallen is er misschien het verschil te ontdekken en kun je dat vergelijken met jouw Mini.
Al hanteert realoem soms dezelfde plaatjes voor verschillende artikelnummers dus daar ook even op letten.

Voor het geval je de facelift bedoeld, die was er pas eind 2004.

Veel plezier hier en tot meets :rijden

Geplaatst: 21 nov 2007, 14:20
door Marcel2fast4u
Hoi Berthil,

Ik heb even gekeken op realoem en mn VIN even ingevoerd, en proberen te vergelijken, kan het verschil niet vinden op mn mini. Facelift bedoel ik niet nee. Maar ik las ergens als ik het 2003 model heb ik dan ook nieuwere software er op zou hebben. En een 2003 model zal vast ook nog wel meer verbeteringen hebben :).

Tnx!

Geplaatst: 21 nov 2007, 18:43
door BigD
Halloas,

Nou al een tijd hier maar toch welkom :wink: :mrgreen: Veel plezier met de mooie S en miss tot meets

Greetz BigD

Geplaatst: 21 nov 2007, 19:14
door Arjan
mogge Marcel!

Welkom hier hoor :)

Geplaatst: 23 nov 2007, 17:47
door BRG
Hoi Marcel,

Welkom hier. Goed om te horen dat de MCS nog beter bevalt dan je Cooper. We hebben zelf ook na 5 maanden :shock: de Cooper ingeruild voor een S Works. Nog een weekje wachten en dan kunnen we ook nog meer genieten. :D :D. Groet en tot meets, Huib

Geplaatst: 26 nov 2007, 14:30
door Marcel2fast4u
Hoi Huib,

Bedankt! Toe maar weer een works :) helemaal super :)

Grtn