Pagina 1 van 1

Even voorstellen

Geplaatst: 07 jan 2008, 14:06
door wlevels
Nou, een hernieuwde poging, wist dus niet dat je eerst 3 keer moet posten, wil je een hyperlink in je topic kunnen zetten. Helaas had ik mijn mooi getypte verhaaltje niet even gekopieert voor het geval er iets foutgaat (nu ging het dus eens een keertje fout)

Ik ben Wesley, kom uit Heerlen (omgeving Maastricht Zuid-Limburg), en ben nog een student (ICT-richting). Ik heb sinds vorige week plaats gemaakt voor een nieuwe auto, dit wordt een nog aan te schaffen Mini Cooper S.

Ik had een MG F, dit was een enorm leuk tweezittertje, echter een autootje voor erbij, vond hem niet geschikt (ook wel sonde) om hem als primaire auto te gebruiken. Ik had een linkje geplaatst met wat foto's, echter dat doen we maar niet meer voordat ik weer de post overnieuw moet typen :lol:

Wat zal (naar verwachting) mijn Mini ongeveer worden:
Jaartal/km-stand - 2003, misschien 2004 staat het budget toe, met max 100.000km op de teller, echter hoop op een 65.000 km o.i.d.
Kleur - grijs, blauw, zwart of zilver (liefst geen strepen)
Interieur - ik vind het een vereiste om zo'n "klimatronic" erin te hebben (ik weet even niet wat de benaming is, echter zo wordt het in duitsland genoemd). Ik vind het persoonlijk sonde om een auto van een dergelijke prijs te hebben, en vervolgens drie "simpele" draaiknoppen te hebben om de verwarming e.t.c. te regelen (persoonlijke mening).
Een navi zou ook heel leuk zijn, vind ik echt heel mooi, echter dan moet ik geluk hebben wilt dit binnen mijn budget vallen. (Heb al wat gelezen over een thommy.nl die redelijk geprijsde originele navi's voor mini heeft??)

Hoe het verder gaat met additionele spullen/beetje tuning als ik eenmaal een Mini heb, dat zien we dan wel weer, eerst eens zorgen dat er eentje in de garage komt te staan 8)

Ik zal mijn mini in duitsland gaan halen, om een aantal redenen (zoals ook al genoemd in de post om een mini in duitsland te halen):

- De tuv is strenger dan de ANWB, is dus wat meer zekerheid dat je een goed onderhouden auto hebt als hij Tuv gekeurt is.
- Duitsers doen niet moeilijk over wat opties. Een goedkoopste modelletje van een bepaalde auto zie je bijna nooit (in ieder geval een heel stuk minder) in duitsland.
- Auto's worden beter onderhouden (duitsers zijn makkelijker, brengen een auto meestal gewoon naar de garage).
- en Last but not Least, je bent goedkoper uit dan er eentje in nederland te kopen.

Ik ga er van uit dat wij ons nog genoeg op het forum zullen tegenkomen!

greets

Geplaatst: 07 jan 2008, 14:58
door Berthil
Welkom Wesley.

Succes met de zoektocht en dan tot meets als je één hebt :rijden

Geplaatst: 07 jan 2008, 15:01
door Blont-007
Hoi Wesley veel plezier alvast met zoeken ook dat is leuk!!
Daarna graag tot meets :))

Geplaatst: 07 jan 2008, 15:20
door BigD
Holla,

welkom bij DE club :D succes met je zoektocht en miss eens tot meets

Greetz BigD

Geplaatst: 07 jan 2008, 15:26
door Ivo
Welkom Wesley!

Succes en veel plezier met het uitzoeken van een mooie Cooper S. Als je met blauw ook het lichte Electric Blue bedoelt, dan staat er bij de MINI-dealer in Lelystad (dus met 2 jaar MINI Next garantie) een hele mooie Cooper S Chili uit 2004 met nog geen 50k op de klok voor een bijzonder scherpe prijs: 19.900 euro. Ik kwam deze laatst toevallig tegen op internet en het is een hele nette prijs als je de prijzen ziet bij andere merkdealers in Nederland.

EB Cooper S Chili

Geplaatst: 07 jan 2008, 16:08
door marss
Hey Wesley, welkom op het forum en veel succes met zoeken naar een MINI. Moet lukken, dacht ik zo!! :wink:

marss

Geplaatst: 07 jan 2008, 16:52
door kwiebje
welkom hier op het forum! En veel plezier met de zoektocht naar je ideale Sje 8)
Wellicht een keer tot meets :P

Geplaatst: 07 jan 2008, 19:19
door CTMINI
QUOTE:

Ik ben Wesley, kom uit Heerlen (omgeving Maastricht Zuid-Limburg), en ben nog een student (ICT-richting). Ik heb sinds vorige week plaats gemaakt voor een nieuwe auto, dit wordt een nog aan te schaffen Mini Cooper S.
==============================================================================


Student en toch cooper s.......dacht dat je pas geld gaat verdienen na het leren ???!? :D

Welkom Wesley veel plezier hier.

Geplaatst: 07 jan 2008, 19:25
door kwiebje
Zijn hier wel mee studenten die een S rijden hoor ;)
Zo zeldzaam is dat tegenwoordig niet meer :mrgreen:

Geplaatst: 07 jan 2008, 23:23
door wlevels
CTMINI schreef:QUOTE:

Student en toch cooper s.......dacht dat je pas geld gaat verdienen na het leren ???!? :D

Welkom Wesley veel plezier hier.
kwiebje schreef:Zijn hier wel mee studenten die een S rijden hoor ;)
Zo zeldzaam is dat tegenwoordig niet meer :mrgreen:
Ik geef ook toe dat ik een hele "lucky" student ben :lol: , echter heb er ook hard voor gewerkt (en werk er nog steeds hard voor) :D

Geplaatst: 08 jan 2008, 20:59
door MarkS
Ik ben ook zo'n gelukkige student...maar hard werken in de vrije tijd voor em te kunnen rijden hoor :mrgreen:

Veel succes met de zoektocht !!

grtn

Geplaatst: 08 jan 2008, 21:23
door BRG
Hoi Wesley,

Welkom hier en veel succeS met het zoeken naar een mooie S.

Groet, Huib

Geplaatst: 12 jan 2008, 19:53
door wlevels
vanmiddag mijn mini cooper S aanbetaald!! 8) :lol:

Ik zal in "show your ride" mijn nieuwe aanwinst plaatsen :D

Zie hier de link naar het topic:

Wlevels's mini

Geplaatst: 12 jan 2008, 20:00
door marss
Congrats, ben benieuwd naar de pica's.

marss