Comfort knipperlicht

Een overzicht van afgeronde groupbuys.
Cheek-O
Volledig MINI minded!
Volledig MINI minded!
Contacteer:
Locatie: Enschede
Berichten: 5438
Lid geworden op: 30 okt 2012, 12:47

Re: Comfort knipperlicht

18 mei 2015, 17:52

Dat zou betekenen dat het inbouwen zeer eenvoudig zou kunnen gebeuren door :
1 ) de toerenteller los te schroeven (2 schroeven torx20)
2 ) de onderkap van de stuurwielbehuizing los te schroeven (2 schroeven torx20)
3 ) de bovenkap van de stuurwielbehuizing los te klikken
4 ) Stekker X32 lostrekken
5 ) de print op de knipperlichtschakelaarbehuizing te plaatsen
6 ) Stekker X32 plaatsen op de andere zijde van de print
7 ) terugplaatsen van de onder en bovenkap van de stuurwielbehuizing
8 ) terugplaatsen van de toerenteller
R53 "Black Diamond" To Protect And Serve
R59S

Afbeelding
Website
petedejong8
Leerling Mini lid
Leerling Mini lid
Locatie: Wierden
Berichten: 10
Lid geworden op: 30 apr 2015, 15:40

Re: Comfort knipperlicht

27 mei 2015, 15:31

Thanx Cheeck-O! Ik zie dat het ook mogelijk is dat het parkeerlicht het wel weer doet dmv een modificatie, weet iemand nog hoe dit werkt? aangezien de linkjes niet meer werken :)

- Edit:

Met wat info hier van het forum is het al gelukt! :D
Gebruikersavatar
Berthil
Volledig MINI minded!
Volledig MINI minded!
Locatie: Zuiden
Berichten: 13512
Lid geworden op: 23 sep 2005, 18:04
Nederland

Re: Comfort knipperlicht

15 aug 2026, 15:52

20 jaar later! Ik heb deze module in enkele MINI's zitten maar kreeg onlangs problemen met het knipperlicht en de koplampen in mijn R52 Cabrio. Soms deden de knipperlichten en koplampen het niet, en soms wel, wat heel vervelend was. Na een tijdje zijn ze er helemaal mee gestopt wat de auto natuurlijk onbruikbaar maakt.

Ik was helemaal vergeten dat ik deze module van Remmie in de cabrio had gemonteerd lang geleden. Na enkele andere mogelijke oplossing geprobeerd te hebben viel mij in dat deze comfort knipperlicht module er lang geleden was in gezet.

Na er uit halen van de module functioneren de knipperlichten en de koplampen weer! Dus heb je hetzelfde probleem, kijk dan eerst of de module gemonteerd is. Dat kan door 4 torx schroeven los te draaien onder de stuurkolom afdekking en bij de toerenteller. Daarna kan de stuurkolom afdekking verwijderd worden en de module , die tussen de originele stekkers zit, ook. Als je de module gemonteerd hebt zou ik hem er uit halen want je wil niet mee maken dat opeens de koplampen niet meer functioneren in het donker!

Zo ziet de module er uit:
Comfort Blinker.png

Terug naar “Afgeronde groupbuys”

Onze sponsors