Voor mij was het een bizarre maar ook erg goede zondag geworden!
Niemand die zich aanmelde als bijrijder dus maar lekker vroeg opgestaan en was rond 9.45 al lekker comfy op de cruiscontrol voorbij Nedcar in Born. Maar toen ging 't mis.... FF op het gas om een slak in te halen en toen spoot de teller onverwachts snel richting de 6.000rpm terwijl ik toch echt niet harder dan 130-140 ging en hij gewoon in 6 stond... nog maar paar keer proberen dus moest wel een slippende koppeling zijn. Met niet zo'n fris luchtje het parkeertterein op bij Keram. Bij het aanmelden even technisch overlegd en kreeg daar toch advies om de heuveltjes van klein Zwitserland dan maar niet te lijf te gaan met een gare koppeling. Voorstel van Keram: je krijgt van ons een Mini mee vandaag en mag deze op onze kosten naar huis rijden. Dan monteren we maandag een frisse koppeling en drukgroep in je Mini en is iedereen blij.
Van de eindafrekening zal ik vast wel niet blij worden, want had daar ff niet op gerekend, maar heb toch genoten van een heerlijke rit in een spiksplinterverse PaceMan met 2.100km op de teller bij vertrek. Heerlijk comfy sturen en tijdens deze rit geen centje pijn met al die drempels onderweg Alleen is een Cooper motortje met het gewicht van een Paceman toch wel ff wennen als je de pk's van een JCW gewend bent
Enniewee... hopelijk valt de eindafrekening mee en kunnen we lekker genieten van de zomerzon straks
In elk geval dikke complimenten voor de organisatie van Keram en dan in het bijzonder voor Frederic die er een echt marketing event van wist te toveren met 20 deelnemers van VDL / NedCar Born en veel enthousiastelingen die overwegen om een NewMini aan te schaffen.... ik zeg : doen!