Achterruit wisser Cooper S 2004

De 1e generatie waar het allemaal mee begon in 2001
temmie
Leerling Mini lid
Leerling Mini lid
Berichten: 11
Lid geworden op: 18 aug 2010, 18:09

Achterruit wisser Cooper S 2004

20 aug 2010, 20:46

Hoi allemaal,

De Mini die we gekocht hebben heeft geen achterruitwisser erop zitten. Wel is er een rubbertje geplaatst waar de motor doorheen zou moeten en de uitsparing voor de motor in het interieur zit er ook. Alleen het apparaat zelf zit er niet. Weten jullie of de motor er bij bepaalde modellen niet in zit ?! Ik vindt het nogal vreemd dat het er niet in zit. Nu heb ik eens rondgemarktplaatst en in principe zou ik voor 65 euro klaar zijn MITS de kabel er ligt..
Zo'n auto zonder wisser achter is NIET handig.. zie je de politie ook niet als je eens te hard zou rijden...... wat mijn vrouw NOOOIT doet.

Iemand ?
BMW F11 535D
Mini F54... TBC
BMW E88 120i
Mini Cooper S MY2005
Volvo XC70 D5 Summum MY2007
Gebruikersavatar
Marcel Always Open
Cabrio-King
Locatie: Pijnacker
Berichten: 8534
Lid geworden op: 06 mei 2006, 23:18

20 aug 2010, 21:48

Temmie, er zijn mensen die de auto een stuk mooier vinden zonder zo'n achterruitenwisser. Vandaar het dopje.
Bewuste keuzes dus.... Ik weet dat bijvoorbeeld Coendek en JBcola dit ook hebben op hun R53.


Volgens mij zou je eens moeten vragen wie er deze onderdelen te koop heeft voor je. ( in het "gezocht" forum). Want zo her en der moet er toch een ruitenwissermotor + toebehoren in een schuurtje liggen.
Gr, Marcel
Why straight when you can corner?
"The UJ flag and the chrome add another 100HP"

Terug naar “MINI R50 (One/Cooper), R52 (Cabrio), R53 (Cooper S)”