JA, daar ben ik dus ook bang voor, vindt de motorkap nu mooi blauw.Berry M schreef:Van slopen zal geen sprake zijn! Het enige wat je moet aanpassen om een universele radio te kunnen monteren:minipino77 schreef:Mod1: huidige radio vervangen. Heb nu een standaard radio/cd erin. Ik wil graag een radio die mp3/ipod en handsfree mogelijkheden heeft. Ik lees vanalles wat ik moet veranderen, maar weet eigelijk nog steeds niet hoe en wat dan een juiste keus is. Ik wil zo min mogelijk "slopen". Hoef overigens geen orginele mini radio te zijn.! Maar wat dan
Een frame kopen wat de standaard opening verkleind, en een kant en klaar kabelboompje die aan de ene kant in de standaard MINI-stekkers steekt, en aan de andere kant een aansluiting heeft voor de ISO-stekkers van de universele radio.
Welke radio je het best gaat bevallen kan ik niet voor je beslissen... Ik weet immers niet wat voor design je mooi vind, en hoeveel je te besteden hebt. Hiervoor kun je misschien het beste je lokale audiozaak binnenlopen en een aantal verschillende merken/types proberen.
Aan welk deel van witte streepjes twijvel je precies? Mijn auto bij aanschaf;minipino77 schreef:Mod3: Witte moterkap strepen, maar hier twijfel ik nog over.
...Amper twaalf uur later lagen die stickers in de vuilnisbak.
Wat betreft radio, moet ik eens gaan zoeken naar een goede zaak in de buurt. Van een frame en stekkers (zeker alleen bij de dealer verkrijgbaar?) had ik al gelezen. Dit is ,denk ik, het makkelijkst ivm handsfree bellen en ipod aansluiten. ? Het lijkt me alleen een crime om die downtubes??? te verwijderen en dan de radio eruit halen.

Kan van de autoradio's alleen de standaard merken en wat dan een goede is?? Geen idee. Ik zag ook op verschillende forums autoradio's van becker?? zijn ook mooi.
Ervaringen/tips deel ze maar (graag)
Trouwens, je station mini is ook een mooie

