Ondanks lange proefritten van te voren waar het allemaal goed leek te gaan (waren die RECARO stoelen toch nog beter?) werd gedurende het jaar toch duidelijk dat Helen er niet lang in kon zitten. Na de herstvakantie toen zij enige tijd weer in de Panda reed omdat mijn zoon geen tijd had (??) de auto's weer om te ruilen, bleek dat de ze daar wel langere tijd goed in kon zitten.
In eerste instantie wilden we eerst de MINI verkopen en dan rustig uitkijken naar iets anders, echter door het uitblijven van kopers toch maar de MINI ingeruild op een Lancia Musa. Totaal iets anders, maar wel een hoge zit en een lage tildrempel.
Inruil prijs was dramatisch dus gelukkig nu toch nog de auto particulier verkocht. (Tenslotte is auto ongezien verkocht).
Nu nog 2 maanden wachten op nieuwe auto zit haast te denken om ter overbrugging een oude 12 cyl Jaguar te kopen, staat nog een mooie op MP, afscheidsmodel nö 10 van de 100 van type3.
Maar laten we maar verstandig zijn.....
Het rijden in de MINI was wel weer een fijne ervaring, vooral met ingedrukte sportknop. We hadden bewust géén S genomen, ben ik achteraf wel blij om gezien de problemen met de motor. (Zou er niet gewoon een verkeerde peilstok gemonteerd zitten?)
Wat ik echt een tegenvaller vond was de garage, vorig jaar al in de afhandeling van de garantie update van de software, maar nog meer in het geheel van de afhandeling. Je gaat tenslotte voor (heel) veel geld een "relatie" aan met de dealer maar ze laten je wel in de kou staan als het even niet loopt zoals bedoeld.
Ik had best wat ondersteuning verwacht van de dealer, ik denk dat het zelfs heel slim zou zijn geweest want over een paar jaar moet de Landrover ook vervangen, en mocht ik dan geen Tata willen dan moet er toch een alternatief komen. Dat wordt nu zeker geen BMW!

Mailtjes werden niet meer beantwoord en ook een mail aan de direktie waar ik mijn verbazing uitsprak over het feit dat mailtjes niet beantwoord werden, werd uitteraard niet beantwoord! Gewoon arrogante houding.
Bij Landrover hier in Zwolle gedragen ze zich heel wat beter.
We vinden het fantastisch hoe een aantal fanatieke clubleden zich inzetten, bedankt voor alles.


Wie weet tot ziens (Mini SUV 4 deurs??). Het is een super forum. (Moeten alléén niet teveel Miniloze leden komen!)