nadat ik mijn vriendin een weekje op pad heb gestuurd met onze clubman zijn er een aantal dingen die ik wil aanpakken:
- piepen van het rubber van bediening bestuurdersruit linkerdeur, piepen is enerzijds goed, want dan is het rubber schoon, heeft iemand hier een goede tip voor, kan er wel siliconenspray opspuiten maar dan wordt het raam ook smerig

of is dit een gevalletje nieuw raamrubber bestellen?
- deurklink bestuurderskant gaat erg zwaar, kwestie van bekleding deur eraf en slot/bekabeling smeren?
of is dit het slot/ kabel wat aan vervanging toe is?
- a-stijl links bekleding buitenzijde is een hoekje af en zit los, ik had begrepen dat dit nieuw bij de stealer te bestellen is,
met enkele clipjes weer vast kan, dien ik dan ook meteen het schuim te vervangen? of blijft dit schuim goed wat onder de kap zit?
- reflector rechtsachter bij bumper / bumperhoek is een stukje af, voor het nette wil ik deze ook vervangen, is de reflector los te bestellen? of eventueel een imitatieversie van?
ik hoor het graag, mocht iemand een reflector of a-stijl kap te koop hebben dan hoor ik het ook graag
groet Otzie