Das balen zeg.
Succes donderdag.
Annet
Software update 2011
- works915
- Mod virus alert!
Bericht
Vandaag vernomen dat er geen activatie code wordt afgegeven voor de herinstallatie van de JCW software terwijl de cd-rom niet meer geldig/te gebruiken is. Donderdag wordt pas duidelijk wat er gebeurd bij de ECU reset. Indien de JCW software idd verdwijnt is de kit niks meer waard. Waarschijnlijk volgt een bank test voor de pk's check. 

- works915
- Mod virus alert!
Bericht
Waar het om gaat is dat de activatie is geweest met de cd rom terwijl het tegenwoordig via het hoofdsysteem gaat. De vraag is dan ook hoe het hoofdsysteem daarmee omgaat in 2011 en of de "oude JCW software" compatible is met de nieuwe ECU en in welke hoedanigheid omdat er merkbare veranderingen zijn. Daar is op dit moment geen antwoord op. Hopelijk weten we morgen eind van de dag iets meer.
- P5ycH0
- Volledig MINI minded!
- Locatie: Hillywood
Bericht
Als jouw tuning weg is, moet de dealer moet gewoon een nieuwe JCW Tuning kit plaatsen hoor. Je moet ze idd duidelijk maken dat het hun probleem is.
Als het meezit krijg je dus ook een nieuwe airbox en uitlaat stukjes... maar stuur voorlopig gewoon aan op een nieuwe software kit.
Als het meezit krijg je dus ook een nieuwe airbox en uitlaat stukjes... maar stuur voorlopig gewoon aan op een nieuwe software kit.
- works915
- Mod virus alert!
Bericht
Dat is inmiddels al duidelijk gemaakt, bijkomend probleem is dat er eerst een speciale patch (voor de kit rijders) er binnenkort erop gaat voordat ze verdere actie "willen" ondernemen. Wat ik vermoed dat ze gaan doen is een hogere JCW software versie installeren die wel compatible is terwijl de bestaande hardware een versie achter blijft. Het zal wel kunnen maar ik weet niet waar ik sta mocht het de oplossing zijn.Als jouw tuning weg is, moet de dealer moet gewoon een nieuwe JCW Tuning kit plaatsen hoor. Je moet ze idd duidelijk maken dat het hun probleem is.
- works915
- Mod virus alert!
Bericht
Hierbij nog een kleine update. De auto stond gepland maar de update was nog niet beschikbaar. Als het goed is wordt de upgrade een dezer dagen vrijgegeven door BMW NL en dan kan de afspraak opnieuw worden geplanned. Zodra de update heeft plaats gevonden zal ik de bevindingen melden.
- works915
- Mod virus alert!
Bericht
Het rij resultaat mag er absoluut zijn qua rij-eigenschappen. Er is nu meer trekkracht en de auto klimt soepel door de toeren heen. In de sportmode is de auto nog gretiger op het pedaal en in de acceleratie. Het verschil van beide standen is bijna dag en nacht te noemen t.o.v. wat we hadden. Maar het belangrijkste waar het ook om draait valt nog tegen. Dat is het geluid. Binnen in de auto is het gewoon stiller geworden. Uiteraard hoor je de zware ploffen en het gepruttel maar niet zo als voor heen. Wil je echt genieten dan moet je het raam open gooien om het goed te horen. Het is zeker goed te horen wanneer je in de 1e of 2e of 3e versnelling rijdt en dan het gas loslaat. Wanneer je in de 4e ,5e, of 6e versnelling het gas loslaat hoor je de uitlaat 2 a 3 keer pruttelen/ploffen. (weliswaar erg dof). Wat nu ook opvalt is dat de motor minder snel afremt als je het gas los laat. Dus qua rijeigenschappen zijn we erop vooruitgegaan maar het geluid, alhoewel sportief, is niet meer op het niveau van wat het was. 

Terug naar “MINI R55 (Clubman), R56 (Hatchback), R57 (Cabrio), R58 (Coupé), R59 (Roadster)”
Onze sponsors