Iemand bekend met dit probleem?
Vorige week voor het eerst meegemaakt. Na een boodschap gedaan te hebben bij de plaatselijke AH, wilde de clubman niet meer starten.
Diverse malen geprobeerd, geen waarschuwingslampjes. Alleen de lichtjes van de benzinemeter maken het cirkeltje als de startknop wordt ingedrukt.
Paar keer sleutel eruit/erin MINI op slot en weer open gedaan. Radio, airco e.d. alles werkt gewoon.
Net toen ik het nummer van de MINI-service wilde opzoeken op de sticker bij het achterdeurtje, nog één keer proberen.
Tja starten natuurlijk.
Afgelopen week in de UK 2 keer hetzelfde probleem gehad, waarvan de laatste keer op de ferry (lekker gevoel met al die honderd andere auto's achter je die ook van de boot af willen). MINI weggeduwd, en op snelheid geprobeerd erin te springen en in 2 te starten. Ik had te weinig snelheid, dus dat werkte niet. Vervolgens paar keer geprobeerd en toen startte hij weer wel.
Startmotor??
Start problemen R55 One (Niet per sé Clubman gerelateerd)
- mini7benno
- Volledig MINI minded!
- Locatie: D11t
- Cooperdriver
- Volledig MINI minded!
- Locatie: Roerdalen
Bericht
Benno,
Zelf nog nooit last van gehad maar wat Robert zegt al vaker van gehoord en zelf meegemaakt bij andere auto's als MINI.
(schakelaar schuift dan uit het beugeltje boven het koppelingspedaal, toen vastgezet met tirewrapje)
Zelf nog nooit last van gehad maar wat Robert zegt al vaker van gehoord en zelf meegemaakt bij andere auto's als MINI.
(schakelaar schuift dan uit het beugeltje boven het koppelingspedaal, toen vastgezet met tirewrapje)
Terug naar “MINI R55 (Clubman), R56 (Hatchback), R57 (Cabrio), R58 (Coupé), R59 (Roadster)”
Onze sponsors