even voorstellen.

Stel je hier even voor.
alex64
Leerling Mini lid
Leerling Mini lid
Berichten: 11
Lid geworden op: 02 mar 2015, 11:45

even voorstellen.

02 mar 2015, 12:00

Mijn naam is Lex, Brabander, inmiddels 50 jaar oud, zelfstandig ondernemer, en op zoek naar in eerste instantie veel info over Mini.
Ik heb zelf geen plannen om een Mini aan te schaffen, mijn jongste dochter daarentegen ........
Vandaar dat ik mij via het forum hier zo goed mogelijk wil inlezen over wat bekende kwaaltjes zijn, en waar ik nog meer op moet letten als mijn dochter over wil gaan tot aankoop.
Haar budget is echt onderkant markt, en we hebben al een paar auto's bekeken, maar iets passends hebben we nog niet gevonden.
Ook schade auto's worden overwogen, maar vaak loop je gelijk tegen de meest voorkomende klacht aan, de versnellingsbak, en nou ben ik best handig (moet je ook wel zijn als je een Italiaanse motor rijdt) maar ik was niet van plan om onder de auto te gaan liggen, dus ook dat moet financieel meegenomen worden, net als eventueel achterstallig onderhoud, dus waar moet ik op rekenen voor een beurt.
Dochterlief gaat gewoon voor een Mini One, geen Cooper S, maar het moet er allemaal wel leuk uitzien, dus 17", en een net interieur, en dan een zilverkleurige of zwarte versie, en als het niet anders kan mag rood nog net, dus heeft ze ook nog behoorlijk wat noten op haar zang.
Wil je info met me delen, (of misschien heb jij toevallig een vraag over een Ducati of Moto Guzzi, daar kan ik dan mee helpen) laat gerust wat weten.
Lex.
BMX
Volledig MINI minded!
Volledig MINI minded!
Contacteer:
Locatie: Rosmalen
Berichten: 6531
Lid geworden op: 17 nov 2016, 13:12

Re: even voorstellen.

02 mar 2015, 12:11

Welkom Lex!

Misschien ook even over de grens heen kijken?
Er zit bijna geen BPM op en de prijsverschillen zijn toch wel aanwezig.

De velgen zou ik kijken of je die misschien achteraf kan vinden? Dan heb je gelijk een wintersetje als je daar aan mee doet ;)
MINI F57 JCW | middendemper-delete | BC-racing coilovers | 18x8 ET35 wheels | Loading...
MINI R56S | JCW-trim | H&R veren | einddemper delete? | Vriendin editie
Triumph Street Triple R 675cc | Leovince titanium exhaust (no dB-killer >) ) | bar-end mirrors
MINI R57S | FJCW catback | Moeders editie
alex64
Leerling Mini lid
Leerling Mini lid
Berichten: 11
Lid geworden op: 02 mar 2015, 11:45

Re: even voorstellen.

04 mar 2015, 10:39

As donderdag ga ik voor mijn dochter naar deze mini kijken, http://link.marktplaats.nl/m905223037 nou heb ik via de zoekfunctie al e.e.a. nagelezen, maar wat ik niet kan vinden (en heel erg handig zou zijn) is bijvoorbeeld een checklist, waar je op moet letten.
De mini heeft al behoorlijk wat asfalt gezien 186000, maar in het voordeel pleit wel de gedocumenteerde grote beurt en versnellingsbak revisie.
Hebben jullie nog tips voor mij ?
dirk cooper s
Nieuwsgierig
Nieuwsgierig
Berichten: 66
Lid geworden op: 18 feb 2015, 14:43

Re: even voorstellen.

04 mar 2015, 12:50

lex kijk hier op het forum eens rond voor een checklist staat er vast wel een tussen,mini ziet er
gaaf uit, en zo te lezen een hoop vernieuwt, kan dus al niet veel aan mis zijn.
als je zelf een beetje handig bent dan zijn de meeste kleine dingetjes zelf wel op te lossen.
je vindt op dit forum veel handige oplossingen. :dansen
alex64
Leerling Mini lid
Leerling Mini lid
Berichten: 11
Lid geworden op: 02 mar 2015, 11:45

Re: even voorstellen.

04 mar 2015, 18:12

Zo, net bij een schade Mini wezen kijken, de prijs was best goed voor een Mini uit 2001 met heel weinig kilometers, echter naast de Mini viel het nogal tegen, motorkap, koplamp, bumper defect, en niet vermeld, zijscherm en rechter portier goed gedeukt.
De Mini stond in een schuur, met rotzooi op het dak en te vies om aan te pakken, alle velgen serieuze stoeprandschade, een deuk in de raamlijst, en nogal wat losse delen in het interieur.
Daar staat hij dan zei de verkoper, "De Cooper", ik zei dat is geen Cooper, dat is een One.
O, zeg dan eens, wat is het verschil, want ik heb al 100-den Mini's verkocht, en weet er alles van........
Maar het mooiste: "ja, ik zal er maar eerlijk in zijn, hij springt uit z'n twee, maar dan zet je hem gelijk in z'n drie, niks aan de hand".
Toen ik vertelde dat dan de bak / koppeling gereviseerd zal moeten worden, en dat dat best kostbaar is, wist de verkoper te melden dat dit nooit meer zou kosten als € 400,-
Heb de man een hand gegeven, en ben gegaan, we kijken nog wel even verder.
dirk cooper s
Nieuwsgierig
Nieuwsgierig
Berichten: 66
Lid geworden op: 18 feb 2015, 14:43

Re: even voorstellen.

04 mar 2015, 19:17

ik denk dat je beter voor die marktplaats optie kunt gaan, leek redelijk in orde met al
belangrijke reparatie's, waar je vanmiddag geweest bent kost meer aan reparatie als die waard is.
als hij het verschil tussen een one en cooper nog niet kent, lijk me dat toch niet een mini kenner. :lol:
succes met zoeken :wink:
alex64
Leerling Mini lid
Leerling Mini lid
Berichten: 11
Lid geworden op: 02 mar 2015, 11:45

Re: even voorstellen.

05 mar 2015, 20:00

Net de knoop doorgehakt, en de mini uit de advertentie voor mijn dochter gekocht, volgens mij een complete auto voor een hele nette prijs.
Er moet nog wel wat aan gedaan worden, de stuurbekrachtiging maakt een beetje lawaai, en de auto stottert met gas loslaten, op de snelweg loopt hij verder als een zonnetje.
Wat cosmetisch werk binnen aan het leer, en buiten wat krasjes wegwerken, maar verder ben ik er best happy mee, en ik hoop Irene ook.
De originele navigatie is nog niet up-to-date, hoe kom ik hiervoor aan een recente map, en kan je dit ook zelf ?
Voordat ze de weg opgaat laat ik de auto eerst nog door een specialist controleren, je meest kostbare bezit gaat er tenslotte mee op stap.
dirk cooper s
Nieuwsgierig
Nieuwsgierig
Berichten: 66
Lid geworden op: 18 feb 2015, 14:43

Re: even voorstellen.

05 mar 2015, 23:03

Hoi alex. proficiat met jullie nieuwe mini,als je in het daarvoor bestemde rubriek even je
vraagjes stelt,dan zullen de techneuten van dit forum wel een paar van je vraagjes
op kunnen lossen,veel succes met de mini.
gr: dirk :icon_top:

Terug naar “Who are U?”