Morten

Stel je hier even voor.
Morten
Nieuw Lid
Nieuw Lid
Berichten: 8
Lid geworden op: 28 okt 2016, 12:25

Morten

08 nov 2016, 22:19

Hoi Mini mensen,

Ondanks dat ik mezelf al "heul" lang geleden hier op het forum heb aangemeld, ben ik sinds de crash van vorige week al m'n topic kwijt ;).

Ik zal mezelf nog even kort introduceren omdat ik altijd wel wat vragen heb.

Maarten uit Zuid-Limburg.
Al aardig wat auto's versleten in de loop der jaren, van Japans tot Duits, van Italiaans tot Amerikaans, maar wel echt petrol minded... of in dit geval Diesel :icon_top:

Momenteel staan er twee Mini's op de oprit, m'n vriendin heeft al een aantal jaar een R56 en ik heb sinds kort nog voor mezelf een R55D:

Afbeelding

"Vroeger" nog eens een echte Mini gehad. Deze uitgebrand gekocht maar als leer-momentje helemaal opgeknapt en voorzien van een 1.3spi blokje. Ik moet zeggen dat dat best goed vooruit ging:

Afbeelding

Afbeelding

De reden waarom ik mij een kleine 10 jaar geleden heb aangemeld was dit:

Afbeelding

Ik had nieuwe naadlagers nodig voor een Eaton M45 van de toenmalige Mini Cooper S. Ik had deze namelijk geinstalleerd op een Civicje:

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding


Het werkte allemaal prima, maar ben uiteindelijk overgestapt naar een Tubro op de Civic om de charger toch een redelijk inefficient ding bleef.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Dat ding ging als de brandweer en je zag er niets van, fantastisch. Maar goed, dat was toen, tegenwoordig geen hele gekke projecten meer, maar gewoon rustig dieselen :)(
Gebruikersavatar
Robert
NMC Moderator
NMC Moderator
Berichten: 3290
Lid geworden op: 18 okt 2005, 15:34

Re: Morten

08 nov 2016, 22:31

Welkom op het forum, veel veilige en plezierige kilometer in de Clubman. :rijden

Enne, mooi stukje huisvlijt had je op je Civic. :icon_top:

Terug naar “Who are U?”